GNU/Linux internetten atma

Bayram173

Katılımcı Üye
19 May 2013
882
0
Öncelikle Selamun Aleyküm

Benimle aynı agda birisi var kablolu net kullanıyor ben onun netını yavaşlatmak atmak istiyorum bunu nasıl yaparım linuxda wifi için bunun bi özelligi vardı kablolu net için varmı varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Bayram173

Katılımcı Üye
19 May 2013
882
0
Modem arayüzünden her türlü ayarlamayı yapabilirsiniz. Engel de koyabilirsiniz.

Hocam o dedigini yaparımda şimdi biz bi iddalaşıyoruz :D arkadaş diyoki sen beni modemden atarsın anca kod yazıp bişi yapıp atamazsın neti yavaşlatamazsın diyor :D o yüzden modemden engel koyamam :)

Bu benimde aklıma geldide adam kablolu kullanıyor denedigimde atmadı yavaşlatmadı bile işlemiyor :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.