İnternetten izlediğim videolar neden çok kasıyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmet_int

Üye
4 Haz 2008
98
0
Arkadaşlar bu konuyu açmadan 3-4 saat önce internetten rahatlıkla video izleyebiliyor ve dosya indirebiliyordum.
şimdi izlediğim video bir kısmı arabelleğe alınıyor sadece o kadar kısmı oynuyor ve takılıyor.
Ayrıca rapidshareye upload edilmiş bir linki yüklemek için free ye basıyorum ikinci sayfaya tam geçerken bekliyor ve girmiyor.Herhangi bir siteden dosya indirince bir kısmı iniyor ve donup kalıyor.
bu sorunlar olmadan önce pcye Adobe Photoshop 9.0 CS2, Monstar Sözlük ve Camstudio
programlarını yükledim.
Bu sorunların nedeni nedir?

ahmet_int

Üye
4 Haz 2008
98
0
kardeşş zaten son sürümü kullanıosunnn adobe...

bu programı indirip pc yi temizle bakalımm
CCleaner - Download

internet hızınıda bu siteden kontrol edebilirsin 5mb/s falan çıkarsa videoları donmadan izlersinn
Speedtest.net - The Global Broadband Speed Test

bide iexplorerda da donma yapıomu...

ccleaner i zaten kullanıyorum.
iexplorerdede aynı sonuclar var.
Testi yaptım.sonuç: Download 0.87 mp/s upload 0.10 mp/s çıktı.
masaüstü bilgisayar kullanıyorum.
bilgisayarımın özelikleri gayet iyi.ttnete aylık 45 ytl ödüyorum.
fakat bir sorunla karşılaştım.internet exploreri açtığımda "http :/ /w ww. bedavabul.org/?ref=cbedavabul . org " isimli arama motoru vardı ve anasayfa olarak kaydolmuş.Google olarak degistiriyorum tekrar eski haline dönüyor.
1 gün öncesine kadar rahatlıkla video izliyor ve dosya yükleyebiliyordum.

Son düzenleme:

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
kardeş net hızın çok düşmüşş mesela biz 3 kişi kullanıdığımız halde neti bende 4,61mb/s çıktı kablosuz modemse
modemi kach kişi kullanıyosunuz??

birisi şifreni kırıp netinide kullanıyor olabilir....
yada bölgesel bi sorunda olabilir telekoma bi sor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.