İnternetten Para Kazanma

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,144
461
TR❤AZ
Son Zamanlarda Çok Fazla Bu Konu Hakkında Yardım Merkezinde Post Açıldı Bende Buna Bir Cevap Getirmek İstedim Umarım Hoşunuza Gider;
Bu Konumda Anlatacaklarım;
-Serbest (Freelance) Çalışmak,-
-Blog Oluşturma,-
-Çeviri Yapmak,-
-Online Öğretmenlik,-
-Sosyal Medya Yönetimi,-
-İçerik Yazımı,-
-Youtube İçeriği Oluşturma,-
-Online İş Ortaklıkları.-

1- Serbest Çalışmak (FreeLance)
Serbest çalışma hepimizin istediği birşey çünkü hiçbir zaman kısıtlaması yok. Ama çok fazla yaygın değil. Serbest çalışma sayesinde tam sizin aradığınız bir ortam oluşturabilirsiniz. Genelde bu tür işlerde yaptığınız hizmete göre para alırsınız. Ve İşte Freelance Olarak Çalışabileceğiniz Bazı Siteler;
  • bionluk.com
  • webly.com
  • pariyer.com
  • upwork.com

2- Blog Oluşturma (Blooger)
Yeterli bir bilgi sahibi misiniz? Veya insanları bilgilendirmek hobinizmi? Eğer öyleyse bu meslek tam size göre. Blog oluşturma yani blogger eğer tarayıcınıza "Blogger Creative Login" yazarsanız bir blog oluşturup blog kurabilirsiniz. Eğer bloğunuzu AdSense üzerinden yükseltirseniz ve eğer onay görürse paranızı kazanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik bunun reklamını yaparsanız paranız çok daha fazla artacaktır temalarıda değiştirip kendinize veya yorumlara göre değiştirebilirsiniz. Artık özelleştirmek size kalmış. Paranızı arttırmak ve Blogger da oturum açmak için olan link'i paylaşıyorum;

Blogger'da Oturum Aç

1- Reklam Yapın
2- Özgün Konular Yapın
3- Arkadaşlarınıza Anlatın
4- Ön Yargılar Sizi Yıkmasın
5-Yorumları Dikkate Alın
6-Blogunuzu İnsanların Dikkatini Çekecek Şekilde Düzenleyin

3- Çeviri Yapın
Evet, eğer yabancı dilinize güveniyorsanız çeviri yapabilirsiniz. Ama burada bilgi çok önemlidir eğer ben üst düzeyde bilmiyorum derseniz başka bir meslek yapabilirsiniz. İnternette bunun hakkında çok fazla platform var onlardan bazılarını veya işinize yarayabilecek siteleri sizinle paylaşabilirim;
  • bionluk.com
  • armut.com
  • protranslate.net
4- Online Öğretmenlik
Belirli bir konuda uzmanlık alanınız varsa Online Öğretmenlik yapabilirsiniz özel hatta grup dersleri yapabilirsiniz. Bu sayede hem bilginiz taze kalır hemde bu sayede para kazanabilirsiniz. Bunu yapmak için gereken şeyler İnternet, Mikrofon ve Kamera. Bunu yapmak için bazı platformlar;

inekle.com
ozeldersalanı.com
onlineders.com
udemy.com

5-Sosyal Medya Yönetimi
Eskiden sosyal medya sadece gezinmek için kullanılırdı. Şimdi ise;

Facebook, Twitter, Instagram gibi birçok sosyal medya platformunda şirketlerin ve hatta kişilerin sosyal medya stratejilerini geliştirerek evden para kazanabilirsiniz. Bunun için Google Dijital Atölye'deki derslere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Dijital Atölye Dersleri

6- İçerik Yazımı
Bilgisayar Başındayken Kalem Oynatın evet son zamanlarda buda çok fazla kullanılmaya başlandı. Eğer kaleminize ve yaratıcılığınıza güveniyorsanız. Evinizden çıkmadan yapabileceğiniz en rahat mesleklerden biri diyebiliriz. Ve işte içerik yazabileceğiniz bazı siteler;

içerikevreni.com
içerik.net
içerikbulutu.com

7-Youtube İçeriği Oluşturma
Eğer bu tür konularda iyi değilseniz ya kardeşim ben bunları yapamam mı diyorsunuz. Veya ben kamera karşısında daha rahat hissediyorum mu diyorsunuz. E tamam daha ne bekliyorsun aç bir youtube kanalı paylaş orada içeriklerini. Bunun içinde en kısa sürede bir paylaşım daha yapacağım Youtube da nasıl para kazanılır şartları nelerdir Fln bunları göstereceğim.

Evet bu konumda bunları anlatmak istedim beğenirseniz ne mutlu bana, beğenmezseniz önerilerinizi bana anlatın bu hayatta herşeyi düzgün yapmaya çalışıyo

oBugraReis

Kıdemli Üye
12 Ocak 2021
2,210
1,340
(nowhere) in
Elinize sağlık, konuyu gökkuşağı gibi renklendirmek yerine belli başlıkları aynı renkte yazarak birde konuya resim ekleyerek daha güzel bir konu oluşturabilirsiniz.

Alcatraz0657

Katılımcı Üye
14 May 2020
284
80
Son Zamanlarda Çok Fazla Bu Konu Hakkında Yardım Merkezinde Post Açıldı Bende Buna Bir Cevap Getirmek İstedim Umarım Hoşunuza Gider;
-Blog Oluşturma,-
-Çeviri Yapmak,-
-Online Öğretmenlik,-
-Sosyal Medya Yönetimi,-
-İçerik Yazımı,-

Serbest çalışma hepimizin istediği birşey çünkü hiçbir zaman kısıtlaması yok. Ama çok fazla yaygın değil. Serbest çalışma sayesinde tam sizin aradığınız bir ortam oluşturabilirsiniz. Genelde bu tür işlerde yaptığınız hizmete göre para alırsınız. Ve İşte Freelance Olarak Çalışabileceğiniz Bazı Siteler;
  • bionluk.com
  • webly.com
  • pariyer.com
  • upwork.com

Yeterli bir bilgi sahibi misiniz? Veya insanları bilgilendirmek hobinizmi? Eğer öyleyse bu meslek tam size göre. Blog oluşturma yani blogger eğer tarayıcınıza "Blogger Creative Login" yazarsanız bir blog oluşturup blog kurabilirsiniz. Eğer bloğunuzu AdSense üzerinden yükseltirseniz ve eğer onay görürse paranızı kazanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik bunun reklamını yaparsanız paranız çok daha fazla artacaktır temalarıda değiştirip kendinize veya yorumlara göre değiştirebilirsiniz. Artık özelleştirmek size kalmış. Paranızı arttırmak ve Blogger da oturum açmak için olan link'i paylaşıyorum;

Blogger'da Oturum Aç

1- Reklam Yapın
2- Özgün Konular Yapın
5-Yorumları Dikkate Alın

3- Çeviri Yapın
Evet, eğer yabancı dilinize güveniyorsanız çeviri yapabilirsiniz. Ama burada bilgi çok önemlidir eğer ben üst düzeyde bilmiyorum derseniz başka bir meslek yapabilirsiniz. İnternette bunun hakkında çok fazla platform var onlardan bazılarını veya işinize yarayabilecek siteleri sizinle paylaşabilirim;
  • bionluk.com
  • armut.com
  • protranslate.net
4- Online Öğretmenlik
Belirli bir konuda uzmanlık alanınız varsa Online Öğretmenlik yapabilirsiniz özel hatta grup dersleri yapabilirsiniz. Bu sayede hem bilginiz taze kalır hemde bu sayede para kazanabilirsiniz. Bunu yapmak için gereken şeyler İnternet, Mikrofon ve Kamera. Bunu yapmak için bazı platformlar;

inekle.com
ozeldersalanı.com
onlineders.com
udemy.com

5-Sosyal Medya Yönetimi

Facebook, Twitter, Instagram gibi birçok sosyal medya platformunda şirketlerin ve hatta kişilerin sosyal medya stratejilerini geliştirerek evden para kazanabilirsiniz. Bunun için Google Dijital Atölye'deki derslere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Dijital Atölye Dersleri

6- İçerik Yazımı
Bilgisayar Başındayken Kalem Oynatın evet son zamanlarda buda çok fazla kullanılmaya başlandı. Eğer kaleminize ve yaratıcılığınıza güveniyorsanız. Evinizden çıkmadan yapabileceğiniz en rahat mesleklerden biri diyebiliriz. Ve işte içerik yazabileceğiniz bazı siteler;

içerikevreni.com
içerik.net
içerikbulutu.com

Eğer bu tür konularda iyi değilseniz ya kardeşim ben bunları yapamam mı diyorsunuz. Veya ben kamera karşısında daha rahat hissediyorum mu diyorsunuz. E tamam daha ne bekliyorsun aç bir youtube kanalı paylaş orada içeriklerini. Bunun içinde en kısa sürede bir paylaşım daha yapacağım Youtube da nasıl para kazanılır şartları nelerdir Fln bunları göstereceğim.

Evet bu konumda bunları anlatmak istedim beğenirseniz ne mutlu bana, beğenmezseniz önerilerinizi bana anlatın bu hayatta herşeyi düzgün yapmaya çalışıyo
gayet yararlı bir konu olmuş eline sağlık

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,812
31
MyKrallife
-Blog Oluşturma,-
-Çeviri Yapmak,-
-Online Öğretmenlik,-
-Sosyal Medya Yönetimi,-
-İçerik Yazımı,-

• bionluk.com
  • webly.com
  • pariyer.com
  • upwork.com

Blogger'da Oturum Aç

1- Reklam Yapın
2- Özgün Konular Yapın
5-Yorumları Dikkate Alın

3- Çeviri Yapın
  • bionluk.com
  • armut.com
  • protranslate.net
4- Online Öğretmenlik

inekle.com
ozeldersalanı.com
onlineders.com
udemy.com

5-Sosyal Medya Yönetimi

Dijital Atölye Dersleri

6- İçerik Yazımı

içerikevreni.com
içerik.net
içerikbulutu.com

Eline sağlık

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,144
461
TR❤AZ
Elinize sağlık, konuyu gökkuşağı gibi renklendirmek yerine belli başlıkları aynı renkte yazarak birde konuya resim ekleyerek daha güzel bir konu oluşturabilirsiniz.
Öneriniz için Sağolun hocam Bir Dahaki Konumda bunu Dikkate Alacağım
Katılıyorum aslına bakarsan bende içinde olmak üzere neredeyse herkes konu açtı.
Aydınlatıcı ve ? İşareti bırakmayacak bir konu olmuş eline emeğine sağlık 👍👍👍
Çok Sağolun Beğenmenize çok Sevindim İnşallah Dediğiniz Gibi Yararlı Olmuştur
Sizlerede Ayrı Teşekkür Ederim Beğenmenize Sevindim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.