Intertten link kısaltıp para kazanmanın en güncel hali (telegram)

Derin1adam

Yeni üye
19 Nis 2020
15
0
Arkadaşlar herkese selam bugün sizlere bir süredir kendim yaparak aktif para kazandığım bir sistemden bahsedeceğim.

Öncelikle kendimize bir telegram kanalı kuruyoruz,zaten whatsapp uygulmasının son yaptığı gizlilik koşullarını ihlal konusundan sonra telegram büyük derece de ilgi görmeye başladı,kısacası artık her 10 kişinin 9 unda artık telegram var .

Şimdi gelelim işin civcivli tarafına;
Link kısaltma muhabbetine diğer konudan dolayı hakim olduğuzu düşünüyorum, çünkü bende inceledim arkadaşımız gerçekten detaylı ve güzel bir şekilde anlatmış,burdan ona çok teşekkür eder saygılarımı iletirim.

Ancak bizim bu konuda anlatmak istediğimiz,link kısaltmaktan ziyade,kısalttığımız linke nasıl insanların tıklamasını sağlarız ?

İlk adım...

Öncelikle bir link kısaltma servisine üye oluyoruz,daha sonra kendimize bir telegram kanalı oluşturuyoruz (özellikle söylüyorum telegram grubu değil kanalı oluşturun bu sayede daha detaylı bir şekilde kanal istatistiklerinizi inceleyip ona göre hareket edebileceksiniz)

Daha sonra kendimize bir içerik belirliyoruz,bu tamamen size kalmış,isterseniz uygulama apksı paylaşın isterseniz hack bilgileri verin bu konu tamamen sizin yeteneğinizle bağlantılı.

KANALI KURDUM ŞİMDİ NE YAPACAĞIM?

Herhangi bir içerik paylaşımı bi yerden buldun yada kendin ürettiğin her hangi bir şeyi önce kulladığınız kısaltma servisi ile kısaltıyoruz.Devamında ise ilk başta kanalında kimse olmayacaktır normal olarak...
Bunun için eğer cebiinizde R3klam bütçesi için bir miktar bütçeniz varsa R3klam verebilirsiniz,bütçeniz yoksa endişlenmeyin bununda bir çözümü var ancak bu biraz zaman alabilir.
Kanalımızı kurduk önce rehberden paylaşım yaptığınız içeriklerle ilgileneceğini düşündüğünüz kişileri ekleyip kanalızın abone sayısı arttırın.
Daha sonra sizinle hemen hemen aynı içerikleri paylaşan kanallarla ücretsiz bir şekilde birbirinize R3klam yaparak yükselmeyi deneyin
Ben başardıysam herkes yapabilir o derece yani:)

HEPİNİZİ ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN TAKILDIĞINIZ BİR YER OLURSA YORUMDA SORABİLİRSİNİZ,CEVAPLAMAKTAN ŞEREF VE ONUR DUYARIM
Sağlıcakla kalın...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.