IoT Pentest Kaynak

RamenChan

Yeni üye
21 Ocak 2019
24
6
istanbul
Merhabalar,

Okul için IoT Pentesting konusunu araştırma ödevi olarak seçtim kaynak araştırmaları yapma aşamasındayım rehber olabilecek her bilgi parçacığının peşinden koşmak istiyorum.
Araştırmalarıma başladım sizlerin önerileride benim için çok kıymetli kaynak yada konu hakkında bilgi verebilecek herkesin yardımlarını rica ediyorum.

Saygılarımla.

oBugraReis

Moderatör
12 Ocak 2021
2,236
1,371
(nowhere) in
Merhabalar,

Okul için IoT Pentesting konusunu araştırma ödevi olarak seçtim kaynak araştırmaları yapma aşamasındayım rehber olabilecek her bilgi parçacığının peşinden koşmak istiyorum.
Araştırmalarıma başladım sizlerin önerileride benim için çok kıymetli kaynak yada konu hakkında bilgi verebilecek herkesin yardımlarını rica ediyorum.

Saygılarımla.
YouTube - Udemy - BTK Akdemi Gibi Yerlerden Yararlanabilirsiniz.

RamenChan

Yeni üye
21 Ocak 2019
24
6
istanbul
Bu konuyla alakalı BTK akademi de ücretsiz bir eğitim var. Kolay gelsin dostum

İlginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. Biraz geç cevap verdim lütfen kusura bakmayın.

YouTube - Udemy - BTK Akdemi Gibi Yerlerden Yararlanabilirsiniz.
İlginiz için teşekkür ederim konu ile alakalı araştırmalarımı sürdürüp tekrar haber vereceğim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.