IP Address Sorgulama Scripti //CoderOffline

coder.php

Üye
22 Nis 2022
136
53
Web Geliştirme Kulübü
Selamlar ben Web Geliştirme Kulübünden CoderOffline sizlerle çalışmam olan IP ADRESİ SORGULAMA SCRİPTİ'ni paylaşacağım.

Script şu bilgileri verir :

*country
*Country Code
*Region Name
*City
*Zip Code
*Timezone
*Currency
*ISP
*ORG
*Latitude
*Longitude
*Region

GÖRÜNÜM :
9swvvfe.png

Gif falan ekledim güzel görüntü olsun diye umarım beğenirsiniz.

NOT : bilgisayarım arzalandığı için mobilden kodlama yapıyorum pc'den görünümü iyi olmayabilir ama mobil görüntüsü 10 numara.

İNDİRME LİNKİ : İndir index php

TAKMAMAKMA

Yeni üye
22 Şub 2021
25
7
Selamlar ben Web Geliştirme Kulübünden CoderOffline sizlerle çalışmam olan IP ADRESİ SORGULAMA SCRİPTİ'ni paylaşacağım.

*country
*Country Code
*Region Name
*City
*Zip Code
*Timezone
*Currency
*ISP
*ORG
*Latitude
*Longitude
*Region

GÖRÜNÜM :
9swvvfe.png

NOT : bilgisayarım arzalandığı için mobilden kodlama yapıyorum pc'den görünümü iyi olmayabilir ama mobil görüntüsü 10 numara.

notepadden farklı kaydet .html yapıp açtım ama çalışmadı ne ile açayım

who.rdl

Katılımcı Üye
17 Nis 2022
449
263
@MuammerCan Kader ortağım.

*country
*Country Code
*Region Name
*City
*Zip Code
*Timezone
*Currency
*ISP
*ORG
*Latitude
*Longitude
*Region

GÖRÜNÜM :
9swvvfe.png

Eline sağlık.

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,217
894
22

*country
*Country Code
*Region Name
*City
*Zip Code
*Timezone
*Currency
*ISP
*ORG
*Latitude
*Longitude
*Region

GÖRÜNÜM :
9swvvfe.png

virüstotal da koyabilir misin ?

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,867
770
28

*country
*Country Code
*Region Name
*City
*Zip Code
*Timezone
*Currency
*ISP
*ORG
*Latitude
*Longitude
*Region

GÖRÜNÜM :
9swvvfe.png

Ellerine saglik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.