IP adresi ele geçirme THT'ye özel fake script

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Forumda IP adresi ni ele geçirmek için bir çok konu açılmış.

Bu yöntemlerin çoğunun saçma ve işe yaramaz olduğunu görünce oturdum ortaya güzel bi şeyler çıkardım.

ŞİMDİ GEÇELİM KONUMUZA

İnandırıcılığı arttırabilmek için 3 Tane tasarım oluşturdum ve siteme upload ettim.

1.TASARIM : Bu tasarım siteye girişte bir güvenlik uyarısı ile karşılaştığınızı ve bir arkadaşı olmadan geçemeyeceğinizi onun güvenlik kodunu vermesi gerektiğini söyleyerek kullanabilirsiniz.

MMaenJu.png

2.TASARIM : Bu tasarımda Facebook ta sorunlar yaşadığınızı ve sizden arkadaşınıza gönderilen güvenlik kodunu girmeniz gerektiğini söyleyerek kullanabilirsiniz.

X6e5kNk.png

3.TASARIM : Bu tasarımda Twitter da sorunlar yaşadığınızı ve sizden arkadaşınıza gönderilen güvenlik kodunu girmeniz gerektiğini söyleyerek kullanabilirsiniz.

LJmFDjq.png

1.TASARIM TIKLA GİT

2.TASARIM TIKLA GİT

3.TASARIM TIKLA GİT

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İŞİNİZE YARADIYSA BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN.​
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

THT İÇİN YAPILMIŞTIR BAŞKA YERDE YOKTUR !!!

Son düzenleme:

@Pala

Katılımcı Üye
16 Tem 2013
685
6
Haydan
Mesela şöle bi site yapsan gşren kişilerin ıp adresi veri tabanına veya başka bişey felan ne bilim işde siteye giren kişilerin ıp adreslerini alabilme imkanı olan bişey yapamazmısın :/

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
mesela şöle bi site yapsan gşren kişilerin ıp adresi veri tabanına veya başka bişey felan ne bilim işde siteye giren kişilerin ıp adreslerini alabilme imkanı olan bişey yapamazmısın :/

zaten bunda vardı ama hekezin paylaşımına açtığım için araya üyelerde gircekkti bu yüzden şu an kapalı.

@Pala

Katılımcı Üye
16 Tem 2013
685
6
Haydan
Mesela bedavadan .com lu .tk li siteler var ordansite alsak bu fake siteyi kurbana atsak ve onun ıp adresi veri tabanına kayıt olsa çok olağan üstü güzel olur çok sayıda teşekkür ve yorum alırsın bence.

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
onuda yayınlıcam bunda kullanamadım içimde kaldı nasıl bi site olsun diye düşünüyorum :D

@Pala

Katılımcı Üye
16 Tem 2013
685
6
Haydan
Reklamlara tıkladıkca para kazanıldıığını inandırıcak mail adreslerini giricekler üye yeri felan yap ama siteye tıklamaları yeterli olmicakmı ıp lerini almak için

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
Reklamlara tıkladıkca para kazanıldıığını inandırıcak mail adreslerini giricekler üye yeri felan yap ama siteye tıklamaları yeterli olmicakmı ıp lerini almak için

hallettim forumdaki bi sohbet scriptini editledim az sonra açıcam konuyu :D

kmc60

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,206
6
Her yer
:)) çoğu kişiyi kandırabilirsin bu güvenlik olayına eminim ama gerçekten birşey yapacaksan tavsiyem bir ornek site ac ama basite kacma ona uygulayarak site dahılıne koy ve böylece gercek bir ornek ile sunus yaparsın .. eminim bu bizi hacklemek istiyor diyey yaygara yapacak olanlarda vardır ama benim düşüncem sadece bi kac resimle tanıtım olmaz ;)

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
:)) çoğu kişiyi kandırabilirsin bu güvenlik olayına eminim ama gerçekten birşey yapacaksan tavsiyem bir ornek site ac ama basite kacma ona uygulayarak site dahılıne koy ve böylece gercek bir ornek ile sunus yaparsın .. eminim bu bizi hacklemek istiyor diyey yaygara yapacak olanlarda vardır ama benim düşüncem sadece bi kac resimle tanıtım olmaz ;)

Zaten siteleri verdim kardeşim oradan kullanabilirsin internette kişiler okdar yoğun ki ver sene şu rakamları dediğinde bile direk gönderiyolar 2-3 sn yemi almıyor yani :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.