ıp adresi pc hack

ardahan_79

Üye
8 Eyl 2007
139
10
Mesela bir ip alma yöntemini anlatayım size kendi anlatımımla
1-Msnde konuştuğunuz kişiye boyutu büyük bir dosya veya resim yollayın
2-Arkadaşınız almaya başladımı

3-üçüncü seçeneği 2 grupta anlatıyorum.
XP işletim sistemi için
a-başlat
b-çalıştır
c-netstat yaz (enter'la)
d-MS-DOS komut penceresi açılacak.

Win98 işletim sistemi için
a-başlat
b-programlar
c-Listeden "Ms-Dos komut istemini seçin

4-netstat -n yazıoruz (enter)
5-Karşımıza ip adresleri gelicek
6-Yabancı iplerden yanında ESTABLISHED yazanlardan bir tanesi dosyayı yolladığınız. arkadaşlarınızdan birinin adresidir
wink.gif

Evet Gelelim ip adresini aldığınız arkadaşınızın PC sini kapatma işlemine

1-Başlat
2-Çalıştır
3-shutdown -i yazıyoruz ve (enter)
4-Karşımıza bir ekran çıkacak
5-Aldığınız ip nosunu yapıştırın
6-Açıklamayada bişiler yazın(Mesela Fuck Of adam pc kapanır iken bu açıklamadaki yazı ile karşılaşacaktır)
7-Kapat diyoruz

Evet 5sn kadar sonra adamın bilgisayarı kapanıyor oda ne olduğunu anlamıyor bile
rep verın demıcem artık

leportx

Yeni üye
16 Tem 2007
39
0
işe yaramaz bisey bence coktandır deniyorum kapatamadım kapanmıyor genede emege saglık kardes sagolasın

D€JAvU

Yeni üye
23 Eyl 2008
18
0
denedim oldu. kendi ipimi yazdım kapattı pc'yi. yazılanların hepsi doğru.Kutluyorum seni ellerine sağlık.

hackerjimy

Özel Üye
15 Ağu 2007
1,341
39
C:\pagefile.sys@hacked_@
payLaşımın için teşekkürLer ama şöyLe ßir sorun oLuşur pc de shutdown -i komutunbu kuLLandığında sana sadece ağ üzerinde pcLeri kapatma we restart atma özeLLiğini aktif haLe getirir.PayLaşımın için teşekkürLer emeğe saygı...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.