İp bulmak bebek işi bu programla winap açar gibi ıp bulcan !!!

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
118
Antalya
Arkdaşlar merhaba öncelikle bu program sayesinde ip bulmak %100 önce programi açin sonra hiç bir site yada konuşma penceresi açik olmasin.ipsini ogrencegimiz kişinin penceresi açık olsun ve ona sadece selam fln yazin yetiyo_Ondan sonra programin içinde şarkı başlatir gibi play butonu var ona tiklayin 8,9 tane ip geliyo.Ama kariştirmassiniz çünkü iplerin yaninda kimin ipsi oldugu nereye ait oldugu yaziyo http://rapidshare.com/files/34932021/cv5.zip link bu ben bile ip bulabiliyorum arkadaşlar Sizde bunun sayesinde %100 blursunuzDosya virüssüzdür.tabi yorumlari isterim bide teşekkürleri hayirli olsunkolay gelsinArkadaşlar Program demoymuş şimdi düzenledim Dikkat ederseniz setupu arşiv olarak verdim süresi dolunca siler geri yüklersiniz iki saniyede yüklüyo zaten

alıntı emeğe saygı + repleriniz esirgemyn
biggrin.gif

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
30
(nowhere) in
se-zer programın adını yazsaydın fıkrımı soylerdım cafede oldugum ıcın programları deneyemıyorum ama sanırım bu program ıse yarıyo.Tahmın edersem programın adı comm.. gıbı bısey tam adını hatırlamadıgım ıcın yazamadım evet bencede ip get veya bu programla ip bulabılırsınız dıger secenekler de cok karısıklık cıkıyo eger program adını yazdıgım comla baslayan proysa:D 10 numara paylasım

sXe_61

Katılımcı Üye
14 Şub 2009
388
0
30
Ms-DoS
Bu yazı için özür dilerim birisi hesabıma girmiş düzeLttim :) PayLaşım için saoL se-zer kardeş :)

Son düzenleme:

sXe_61

Katılımcı Üye
14 Şub 2009
388
0
30
Ms-DoS
bu iş hiç hayırlı deil yükeldim 1 şeyler oldu net koptu bişi ler oldu calıstırdım tekrar gözat geldi bu sanırım server trojen yaktın beni birtader :D yicem seni :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ne bu ya aldığın tşk lere gübenerek yükeldim kendin test etmissindir inş

sXe_61

Katılımcı Üye
14 Şub 2009
388
0
30
Ms-DoS
özür dilerim yanlıs anlamısım :D:ŞD:D:D:D baska 1 v,rüsü açmısım arkadaşım tşk yi yine vercem daha sonradan

freedomK11

Uzman üye
29 Tem 2008
1,925
0
42
Istanbul
Arkadaslar Kisaca Size Program Ile Ilgili Bilgi Vermek ISterim...
Oncelikle Programda Kesinlikle Ve Kesinlikle Virus Veya Trojan Ve Benzeri Zarali Bisey BULUNMAMAKTADIR !!!
Arkadaslar Prograamin Ilk Kurdugunuzda NET in Kesilmesi Dogal Cunku. Program Baglantilari Kontrol Altina Almak Icin Baglantiyi Kesiyor Ve Butun Baglantilari IP Olarak Teker Teker Veriyor Bu Sayede . Ayrica Gercekten Cok Guzel Bir Program. Ve Bunun Yaninda Bagli Bulundugunuz IP lerin Port Larini Ve Hostlarini Bile Veriyor Anlayacaginiz .. Virussuz Ve PC yi kasmayan En Ideal Programlardan Biridir...Ayrica Programi Detayli Ogrenebilmeniz Icin Sizin De Biraz Ugrasmaniz Lazim... IP Yi Bulduktan Sonra Forumda Mevcut IP den PC ye Baglanma Teknigi Ile Ilgili Program Ve Bilgileri Arastirin Bulursunuz...
Cok Guzel Bi Paylasim Emegine Saglik Tesekkurler

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
30
(nowhere) in
freedomK11 dogru soylemissin program %100 guvenılrı ayrıca ip bulduk bı de pc ye gırmeyı ogretseydın dıyen arkadaslar a soyluyorum bunu; herseyı dewletten beklemeyın calısın forumu gezın bıseyler ogrenın denemekten vazgecmeyın. Hacker olmak ıcın baskalarından yardım dılenmeyın kendınız arastırıp sonuca gıdın...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.