ıp bulmak cok kolay bu progla

nefret2836

Üye
18 Şub 2008
62
3
arkadaşlar bu prog sayesinde pc ya da site hack biras daha kolaylaşıyor. arşivinizde olması gereken olan bu prog u kurup play a basmanıs kafii.
bağlı olduğunus tüm site ve en önemlisi msnden bağlı olduğunus pclerin aypileri sürekli olarak progdaki listeye akıyor. sızmak....
buyrun link:

http://rapidshare.com/files/94333240/msn_ip_numarasfdnfd_bulmak.rar.html

anlatım indireceğinis rar da basitce yer almaktadır kolay gelsin....

adszer7.jpg

Son düzenleme:

sar2te

Yeni üye
2 Eyl 2007
6
0
link kırık değil yada link yenilenmiş indirmek isteğen arkadaşlara duyurulur.
ğıroğram kuruluyor ama daha nasıl çalıştığını anlamadım

nefret2836

Üye
18 Şub 2008
62
3
kardeş kurdunsa üst barda bulunan mavi start(play) stop butonları görmüşündür. playa basman kafi pc nin bağlı olduu her veri kaynaı listelenir.tabii ıp leride

uslu

Yeni üye
31 Mar 2008
2
0
ArkadaŞlar GerÇektende MÜkkemel Program Bu Sİtenİn Bİle Ip Adresİnİ Aldim Helal Sana Dostum Ama Üye OlduĞumuz Sİtelerİ Hecklemek Yok ArkadaŞlar Unutmayin Oky

nefret2836

Üye
18 Şub 2008
62
3
hayır kardeş port değil sadece ıp bağlı olduun yada msn vb proglarla iletişim kurduunher ağın sitenin pc nin ıp si drek geliyor liste halinde

qaddar

Üye
7 May 2008
166
0
eline sağlık yorumlara göre işe yarıyor ama bu konuda sadece usta olanlarmı faydalanmalı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.