ip ile karsıdaki pc hangi prog. ile bağlanırım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haven

Kıdemli Üye
21 Tem 2009
2,836
0
нєяуєя∂єη!
arkadaslar ben msn den birisinin ipsini aldım ve bir kaç program wardı sızmak için onları denedim ama bağlanamadım..gizlice bağlanacak bi link atarsanız sewinirim..

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
banada lazım o link :D ipget le ip buluyorum ama oyle bi program bulamadım sızmak için radmin de olmuo

radmin teamviewer gibi client server mantığıyla çalışan bir yazılım ;) onun ip ile alakası yok.

senin sorunada gelince arkadaş.zamanında bu konu hakkında çok uğraş gösterdim ama hiç bi şeilde bağlanamadım ip üzerinden.

ama şunu diyim.o ip adresini internet tarayıcınızın adres satırına yapıştırın.entere basın eğer modem arayüzü gelirse modemin markasına göre internetten standart fabrikasyon şifresine bak .o şifre ile giriş yapmayı dene.eğer modem sahibi şifreyi değiştirmediyse modem arayüzüne giriş yapmış olucaksın.port yönlendirme menüsünü bul ( genelde port yönlendirme,port forward,veya nat menüsünün altında olur) bu kısmı bulduktan sonra 3389-3390 remote desktop portlarını aç.eğer adamın pc sinde uzak bağlantı izni aktifse bi ihtimal bağlanabilirsin.yalnız tek kötü bişey var oda pc lerin %90 ı bu uzak erişime kapalı ;) ve her modemin arayüzüne erişilemez..

erdem586

Uzman üye
17 Tem 2009
1,244
0

radmin teamviewer gibi client server mantığıyla çalışan bir yazılım ;) onun ip ile alakası yok.

senin sorunada gelince arkadaş.zamanında bu konu hakkında çok uğraş gösterdim ama hiç bi şeilde bağlanamadım ip üzerinden.

ama şunu diyim.o ip adresini internet tarayıcınızın adres satırına yapıştırın.entere basın eğer modem arayüzü gelirse modemin markasına göre internetten standart fabrikasyon şifresine bak .o şifre ile giriş yapmayı dene.eğer modem sahibi şifreyi değiştirmediyse modem arayüzüne giriş yapmış olucaksın.port yönlendirme menüsünü bul ( genelde port yönlendirme,port forward,veya nat menüsünün altında olur) bu kısmı bulduktan sonra 3389-3390 remote desktop portlarını aç.eğer adamın pc sinde uzak bağlantı izni aktifse bi ihtimal bağlanabilirsin.yalnız tek kötü bişey var oda pc lerin %90 ı bu uzak erişime kapalı ;) ve her modemin arayüzüne erişilemez..
yani ii bir bal olması lazım :D bağlanman için

mustafa169

Katılımcı Üye
9 Eyl 2009
558
0
Gazi_aYınTaP
kardeslerim net scan bölümüne qiriorsunuz oraya ip adresi var ora örneqin ip adresi 123.27.28.26 ise 123.27.28.1 yazıyoruz ztn o asaqıya .255 atıyor sonunu scan tusuna basıyoruz acık bulursa dalıyor pc ye....

puni$her

Kıdemli Üye
kardeslerim net scan bölümüne qiriorsunuz oraya ip adresi var ora örneqin ip adresi 123.27.28.26 ise 123.27.28.1 yazıyoruz ztn o asaqıya .255 atıyor sonunu scan tusuna basıyoruz acık bulursa dalıyor pc ye....

DaLmak o kadar basit olsaydı sağlam pc'i kalmazdı =)
Bilgisayarda açık olması gerek ama şuanda açık olan bilgisayar çok az.. Olanlar iste ya oteller işyerleri vs.'ler..
Bu yöntemle daldığım çoğu bilgisayar ya otel çıktı yada işyerii..
Hatta otelin güvenlik kamerası kayıtlarını çalıp bakmıştım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.