ip saldıırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
bir ip yi nasil saldiri yapabilrim amacim pc yi ele geçirmek değill ip ye saldırmak o an pc yi kapatmak gibi biişe lütfen yardmmm

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
öyle bişey yok yalnız pc ye girip pcyi kendin kapatabilirsin essential tools sitede var indir açıklamalarıda anında vardır ama bi daha anlatıyım orda nbscan die bişiy var oraya gir orada ıp adress var oraya kşinin ıpsini yaz ıp yi bulmayı biliosundur umarım sonra open computer de ve adamın bilgisayarındasın eğer adama kapattırmak istiyosan shutdown -i yaz metin belgesine sonra .bat olarak kaydet ve adamı masaüstüne ilginç bir başlık altında koy adam merak edip girince bilgisayar kapandı şifresinide değiştire bilirsin onuda istersen anlatırım

gokmeen

Üye
18 Mar 2008
69
0
öyle bişey yok yalnız pc ye girip pcyi kendin kapatabilirsin essential tools sitede var indir açıklamalarıda anında vardır ama bi daha anlatıyım orda nbscan die bişiy var oraya gir orada ıp adress var oraya kşinin ıpsini yaz ıp yi bulmayı biliosundur umarım sonra open computer de ve adamın bilgisayarındasın eğer adama kapattırmak istiyosan shutdown -i yaz metin belgesine sonra .bat olarak kaydet ve adamı masaüstüne ilginç bir başlık altında koy adam merak edip girince bilgisayar kapandı şifresinide değiştire bilirsin onuda istersen anlatırım
kardeş ben çok uğraştım ama bi türlü beceremedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.