Çözüldü İplogger sitesine girince ne olur?

berkeaktask

Yeni üye
18 Mar 2023
3
1
Discord üzerinden bir çocukla konuşuyorduk kavga ettik sonra bi site attı iplogger.com yazıyor sitede. ilk wpn ile girmeyi denedim sonra dediki wpn ile giriyorsun bende evet dedim az çok tahmin etmiştim koskocaman "İPLOGGER" yazıyor neyse işte attığı linke girmedim ama girseydim en kötü ne olurdu?

Çözüm
Discord üzerinden bir çocukla konuşuyorduk kavga ettik sonra bi site attı iplogger.com yazıyor sitede. ilk wpn ile girmeyi denedim sonra dediki wpn ile giriyorsun bende evet dedim az çok tahmin etmiştim koskocaman "İPLOGGER" yazıyor neyse işte attığı linke girmedim ama girseydim en kötü ne olurdu?
Link kime aitse o kişiye IP adresin gidiyor.
konum falanda eline geçiyor. karşıdaki kişi profesyonel birisi değilse bir şey yapamaz.

deronn

Uzman üye
6 Şub 2023
1,084
546
Onun kalbi
Link kime aitse o kişiye IP adresin gidiyor.
konum falanda eline geçiyor. karşıdaki kişi profesyonel birisi değilse bir şey yapamaz.

Çözüm

hoaydar

Ar-Ge Ekibi
18 Ocak 2023
496
428
/system32
ıp adresin adamın eline geçerdi ıploggerla ıp adresini tespit etmeye çalıştıysa acemi olduğundan bişi yapamaz en fazla dos atar korkulacak bir şey yok yani ortada

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.