İQ Puanım 173 - Sorunuz varmı ? :D

TheXEnd

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
395
0
X'den

Arkadaşlar bazılarınız bilir göğüsümde ağrı vardı benim güne Minimum 12 Saat bilgisayarda takılmaktan

Nesye gittim doktora Göğüs kafesindeki ağrımın Hareketsizlikten kaynaklandığını söylediler ve 3-5 egzersiz tavsiye ettiler
Bende kendimi farklı hissediyorum normal insanlardan sebebini bilmiyorum ama öyle hissediyorum yanlış anlamayın
Dedim internette ölçsem yalan olacak en iyisi bir psikoloğa gideyim
Yüksek çıkacağından emindim çünki Onedio Tarzı sitelerde 160 Çıkmıştı :RpS_biggrin:
Doktora gittim neyse bana tuhaf tuhaf sorular sordu bende cevapladım ama mantıklı sorular değildi bir materyal yoktu ortada :puah
Doktor kağıta baktı inanmadı
- Efendim İQ Puanınız Yanlış çıkmış galiba 173 Görünüyor (Şaka amaçlı söylemedi hanım efendinin yanına daha önce hiç bukadar zeki birisi gelmemiş ondan galiba)
- BEN Soruları doğrumu sordunuz acaba ?
- Evet
- BEN Nedenki nereden anladınız yanlış olduğunu ?
- Yanlış anlamayın ama daha önce bukadar rakamı bir arada görmedim (Gülümsedi)
-BEN İltifat olarak kabul ediyorum :RpS_biggrin:

Teşekkür edip hastaneden ayrıldım
Hasteneye Abimle gitmiştim oda yanımdaydı artık bana bakış açısı değişti:puah

Sorularınızı sorabilirsiniz
Merak ettiğiniz ne var ? :puah
64197c753d52d14c3cbe189c7e795362_k.jpg

Son düzenleme:

TheXEnd

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
395
0
X'den
Raporun fotoğrafını çek diyenler olacak Gürcistanda yaşıyorum Rapor almak 20TL gibi birşey 5-6 Tane kağıt veriyorlar

Alıp neyapacağım Odamadan falan asmam herhalde xD

St0r

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
406
0
Bir kurumda Mensa IQ testini yaptır gene de. Kendini Einstein ile karşılaştırmak istiyorsan :trl Yanlış anlama da Türkiye'deki o tarz testlere pek güvenme.

Edit:Gürcistandaymışsın. Gene de dediğim testi yaptır en doğru sonucu istiyorsan.

Son düzenleme:

TheXEnd

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
395
0
X'den
Bir kurumda Mensa IQ testini yaptır gene de. Kendini Einstein ile karşılaştırmak istiyorsan :trl Yanlış anlama da Türkiye'deki o tarz testlere pek güvenme.

:RpS_biggrin: Hakaret olarak kabul ediyorum xD
Testi Gürcistanda yaptırım

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
testlerle vs gibi şeylerle beynin asıl İQ puanı ölçülmez beynin puanını ölçmek çok saçma beyin çok büyük bir şey aslında bunu yaptıkları bir testle ölçemezler

Altıok

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
2,236
3
Dünya'nın en zeki insanı olarak bilinen William James Sidis'in de IQ'su yüksekti. (250-300 arası diye tahmin ediliyor.) Ancak kendisi hangi alana yöneleceğine karar veremedi ve başarısız oldu. Yani IQ puanı ne olursa olsun, bir alanda istikrarlı bir şekilde çalışmadığın sürece maalesef o IQ puanı senin pek bir işine yaramayacak.
Ek olarak sonucun daha doğru olması için IQ testinin 12 yaşından önce yapılması tavsiye edilir.

Son düzenleme:

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Gerizekalı doktorun yapacağı testten çıkacak sonuç da bu kadar olur zaten.

Adamı tedavi etmek yerine iq testi yapıp yollamak akıllı doktor işi değil.

TheXEnd

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
395
0
X'den
Gerizekalı doktorun yapacağı testten çıkacak sonuç da bu kadar olur zaten.

Adamı tedavi etmek yerine iq testi yapıp yollamak akıllı doktor işi değil.

Keşke Biraz Daha dikkatli okuyup yazsaydın
İQ testine kendi isteğimle girdim :puah:puah

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
Tamam soru soruyorum;
1ile 2arasında sonsuz gerçek sayı var eee
1ile 4arasında da sonsuz sayı var.

Hangisinin sonsuzluğu daha büyük?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.