iş yerinde internetimi kapattılar yardım plase:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bulgry_24

Yeni üye
6 Haz 2008
8
0
iş yerinde internetimi kapatmıslar yani birisi güvenlik duvarı koymuş acılmıyo onu nasıl açabilirim yada pc yı ınceden bı cökertsem windowsu yeniden kursalar o zman düzelir çünkü geçen sefer öyle olmustu yardım edenlere şimdiden teşekur ediyorum plase :):)

Karacar34

Yeni üye
19 Ağu 2007
21
0
ip adresini deiştir internet olan bi makineyle senin pc nin ip adresini değiş tokuş yapman herşeyi halleder ama iz bırakmamaya ve dikkatli olmaya bak :)

ozi__ozi

Yeni üye
17 Haz 2008
2
0
sistem geri yükleme belki işe yarayabilir ama bağlantıyı kesenlerin okadar amatör olucanı sanmam seni bi ip adresi kurtarır bide onlar :)

atlas_tr

Kıdemli Üye
8 Ocak 2008
2,380
14
NErDe OLsam BEğeNİRsin
ınceden bı cökertsem windowsu yeniden kursalar o zman düzelir çünkü geçen sefer öyle olmustu

aag böle bir şey olmuşsa bu olayı senin pc üzerinden yapmışlar demketir bence sen pc çökert yada

en kesin yolu yeni bir pc al

bulgry_24

Yeni üye
6 Haz 2008
8
0
sistemi geri yüklemeyü denedim işe yaramadı sekreterin ıp sinden girsem nasıll olur yedek olsun dıye onun ıp sını almıstım ama onu nasıl yapıcam bılmıyorum bende biraz fazla seyler istiyorum ama bu bende hırs yaptı açmam lazım sırf müdüre inat yardımlarınızı beklıyorum :)

atlas_tr

Kıdemli Üye
8 Ocak 2008
2,380
14
NErDe OLsam BEğeNİRsin
aga peki biz sana yardım ediyoruzda sen hiç söylemedin senin int. neden kestiler

al sana tamamen yardım olayı buradan ıp numaranı felan nasıl değiştirecen yazıyo bak bak yaz istersen çinlilerin bile ıpsını kullanırsın ama dikkatli ol senin maaşını çinliye yollamsınlar(son kelimeler tamamen saka)

https://tik.lat/nJeYU

Son düzenleme:

mahmut53350

Yeni üye
8 Ağu 2007
6
0
bitader boşuna uğraşma cünkü onlara sabit ıp numarası veriyorlar ve o ıp numarası ana bilgisayara takılı olan bir filitre cihazıyla engelleniyorlar yani senin kendi bilgisayarından yapabileceğin hiç bir şey yok. malesef uzgunum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.