İsKorPix ten SlM

İsKorPix1

Üye
13 Ocak 2009
164
0
Selam Arkadaşlar;

Adımı vermicem Cünkü bu yolda yürümek isteyen herkez adıyla deilde Nicki yle bir yerlere gelmek ister...!

Nickim olan İskorPix i dünyaca ünlü Türk Hacker İskorpixt en aldım...Cünkü hayattaki tek idolüm onun gibi ünlü bir Hacker olup Türkiyeye karşı cıkan kişi ve devletlere Sanal alemde Birazda olsa Haddini Bildirmek...

Eskiden Ayyildiz Hack Team'da Administatördüm....Team bir sorun yüzünden bir süre kapanınca görevim elimden alındı...

Bundan sonra Burdayım...Bundan sonra yapıcagım her Hack in altında imzamdan sonra Bir TürkHackTeam yazısı görülecektir...Buna burdan söz veriyorum...Umarım Vatanımız ve Milletimiz için hayırlı işler yaparız...Ve inanıorum bunu başarıcaz....

Saygılarımla....

İsKorPix:diablo

PaS_hA

Uzman üye
13 Ara 2008
1,474
0
C:\WINDOWS\system32\*.*
ayyıldız hack team de administratordün ilginç ve inanmak biraz güç hayır oranın büyük bir site olmasından değil benim için THT'den mükemmel ve büyük bir yer yok ama bir sitenin administratorü olman pekde bana inandırıcı gelmedi neyse hoşgeldin diyeyim ve
ayrıca şunları düzelteyim

iskorpixt değil iskorpitx
administator değil administrator dür

İsKorPix1

Üye
13 Ocak 2009
164
0
Kardes kımseye kanıtlamak zorunda oldugumuz birşey yok inanmıorsan ''vatan''nickli kişiyi bul o siteden sor...

O sitedeyken nickimde by axi

İsKorPix1

Üye
13 Ocak 2009
164
0
iskorpixt oldugunu bende bılıorum o nicki buraya yazmam için o dereceye gelmem lazım bile bile cıkardım t harfini cunku nıck benım deıl nerde olursa olsun hırsızlık kötü bişe

PaS_hA

Uzman üye
13 Ara 2008
1,474
0
C:\WINDOWS\system32\*.*
iskorpixt oldugunu bende bılıorum o nicki buraya yazmam için o dereceye gelmem lazım bile bile cıkardım t harfini cunku nıck benım deıl nerde olursa olsun hırsızlık kötü bişe

bak işte yine yanlış yazmışsın onun nicki iskorpitx senin yazdığın gibi değil adınıda egede bulunan bir balık türünden türetmiş bende bizim forumda onunla bir röportaj yayınlanmış onu okudum ordan biliyorum sende oku istersen yararlı olur senle tartışmayacağım çünkü hala yanlış yazıyorsun :D

dreamer_x_x

Katılımcı Üye
21 Haz 2008
688
0
Eskişehir
ayyıldız hack team de administratordün ilginç ve inanmak biraz güç hayır oranın büyük bir site olmasından değil benim için THT'den mükemmel ve büyük bir yer yok ama bir sitenin administratorü olman pekde bana inandırıcı gelmedi neyse hoşgeldin diyeyim ve
ayrıca şunları düzelteyim

iskorpixt değil iskorpitx
administator değil administrator dür

yorumuna ve düşüncene aynen katılıyorum :)

neyse ginede hoşgeldin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.