İstanbul Kıyamet Vakti MMORPG

GorgaR

Yeni üye
28 Haz 2020
7
0
Teşkilat
Sevgili Dostlarım Kıymetli Forumdaşlarım Bugun Sizlere Çocukluğumun Oyunu Olan Hatta THT forum Nickimi Bu Oyunun GameMaster Yani Yöneticisinden Esinlenerek Aldığım Çocukluğumdan Beri Severek Oynadığım 13 Yıllık Bir Serüvenden Bahsedeceğim.Türkiyenin %100 Yerli İlk MMORPG oyunu olan İstanbul Kıyamet Vakti Bizleri Kendisine Hayran Bırakmıştır. Oyun Yapımcı Firması Olan Soobe Oyun Şirketine Ait Olmak Üzere MevlütDİNÇ Ustamızın 1 Nisan 2008 Tarihinde Açık Betaya Sunması İle Biz Oyun Severlere Sunuldu.Oyun Motoru Gayet Eski Fakat Genede Eski Olmasına Göre MevlütDİNÇ ustamızın Kendi Elleri İle Kodladığı ACTOR isimli Oyun Motoru İle Ve Şahane Bir Ekiple Kuruldu.Zula Oyunumuzun Bir Yöneticileri var Zwartan ve CaptainATX Bu Şahıslar Daha Öncelerinde 2013-2014 Yanlış Bilmiyorsam İstanbul Kıyamet Vakti Oyununda Destek Ekip Olarak Görev Yaptılar.Her Neyse Dostlar Bir Çok Konu Gördüm Burda Hepsi Çok Hoşuma Gitti Kimini Oynadım Kimini Oynayamadım Neden Diye Sorarsanız Bilgisayarım Kaldırmadı:mahcup Her Bir Kalemden Farklı Yazılar Gelmiş Bende Yazımı Yazayıp Sizleri Bu Efsane Oyundan Mahrum Etmemek Adına Böyle Bir Konu Açmış Bulunmaktayım.Her Neyse Dostlar Benim Yazım Makalem Bu Kadar Sevgiler Hürmetler Esin Kalın:yardimsever

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.