İşte Bir Vatan Haini Sözde Kelebek gen tr Yi hacklemiş :)

economist

Yeni üye
24 Eki 2007
8
0
Arkadaşlar Bu Adamın anasayfasında Yazan Yazılardan Biri Karakterini Sergiliyor Zaten ßakın

VARMI YOLUMUZA TAŞ KOYABİLECEK DAŞŞAKLI Bİ ELEMAN ?

Bu Bir + Bu adam turktelekom ve kelebek gen tr gibi önde gelen siteleri hacklediğini söylüyor şununla daşşak gecen bi elemanın ilgilenmesini rica ediyorum böyle kendini bilmezler yüzünden hackerlerin adıda kirleniyor diye düşünüyorum çünkü hackledim dediği siteler ya turklerin malı yada bir haber sitesi yada bir hacker sitesi ilginiz için tşk By economist

berker55

Yeni üye
21 Ağu 2007
34
0
kardeş iyi güzelde site vermemişsin hiç bir bilgi yok yazıdan başka ne yapmamızı bekliyorsun.

economist

Yeni üye
24 Eki 2007
8
0
ya o diğilde bide hackerlerin adını kirletiyor hacker denince akla gelen manayı değiştiriyor turkiyedeki hackerlerin % 90 hak hukuk için yaşıyor sanıyordum onun sitesine bakmadan önce yazık günah walla yaw madem okadar daşşaklı elaman arıyon bi gün çıkar biri daşşaklı bi eleman :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.