işte size manyak bir program:SAMSUNLARA Msn yükle

By-CyL1nD3r

Uzman üye
1 Eyl 2008
1,485
14
BuRs4
arkadaşlar usb kabloya gerek yok bluetooha' gerek yok bilgisayara da gerek yok!!!

eğer telefonunuzun internet ayarları yapılmışsa ve cep telefonuzdan internete girebiliyorsanız. msn i hemen yükleyebilirsiniz.

İŞTE SAMSUNGLARA MSN YÜKLEDİM. KİMSE İNANMAZSA BEN BU İŞİ BIRAKIYORUM...

destekleyen modeller;
adszrq9.jpg

öncelikle internet ayarlarınızı bi yapın.
turkcell--> Wap yazıp veya Cepten yazıp 2222'ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.
vodafone--> http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/ayarlar.gprs.php
avea--> http://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=staticwapsetting&lang=tr&pagemenu=ilave .telefonayarlari&pagemenu=servisler.ayarlar
avea--> *100# menüsünden

sonra telefonunuza şu kodu girin *#52828378#
OTA type setting seçeneğini açın sonra GPRS bearer OTA nın seçili olması gerekli.

sonrası zaten çocuk oyuncağı...

cep telefonunuzun tarayıcı bölümüne gir, URL yi girin bölümüne;

http://wap.ceptemsn.com

yazın. siteye girdiği zaman karşınıza iki seçenek gelecek ingilizce mi türkçe mi diye siz türkçeyi seçin ve program 15 saniye sonra java uygulamalarında...

merhaba arkadaşlar bağlantı hatası olan arkadaşlar için sorun giderme platformu burda!!!!
işte:

samsung için
CepteMSN uygulamasına bağlanmak için aşağıdaki ayarları telefonunuza yapmanız gerekiyor:

1. Ana Menü > Uygulamalar > Java Dünyası dizinine girerek CepteMSN uygulamasının üzerine gelin ve "Sçnklr" menüsünden "Şebeke ayarları"nı seçin.

2. APN (Erişim noktası) seçeneğine internet (Turkcell ve Avea için) / telsim (Telsim için) yazın.

3. Oturum kimliği ve Şifre kısımlarını boş bırakın

4. Proxy seçeneğini Devre dışı olarak ayarlayın.

5. Yaptığınız ayarları kaydedin.

gelelim ücretlendirmeye;

Cep telefonunuz için ücretsiz MSN Messenger.
Abonelik yok, aylık ücret yok! Yükle ve muhabbete başla...

EKONOMİK!

CepteMSN'i tüm operatörlerden yükleyebilirsiniz. telefonunuza kurulumun bedeli 1 SMS/2 kontördür.

Kullanmaya başladığınızda ise sadece GPRS operatörünüz tarafından ücretlendirilirsiniz.

GPRS bağlantısında sadece gönderip aldığınız yazışmalarınız ücretlendirildiğinden binlerce kelimelik bir yazışma yapsanız bile ancak birkaç kontör harcamış olursunuz.

(ben 6 Saat kapatmadım 1 kontör gitti turkcell den)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.