İstediğimi yapan antivirüs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
29 Tem 2009
210
0
Knight online pvp oynuorum ama bilgisaarımda şu an virüsler var. denediğim antivirüsler ben bi işlem yapmadan bu oyunun exe dosyalarını siliyor ama o dosyalardakiler zarasız virüsler her tarama yaptığımdma veye oyunu çalıştırdığımda oyunun yeniden kurmak istmiorum bana bulduğu virüsleri bana sormadan silmeyen bi bi antivürüs önerebilirmisiniz

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
Arkadaşım şimdi Antivirüslerde şöyle bir özellik vardır; ' Tarama Dışı Öğeler ' bu bölüm çok zekice düşünülmüş gerçekten, mesela virüs olmadığını bildiğin yada silinmesinden korktuğun, tarama kapsamı dışında kalmasını istediğin özel dosyaların var o dosyaları tarama dışı öğeler listesine eklersin, artık tam tarama da yaptırsan o bölgeyi atlayacaktır, şimdiki Antilerin hepsinde neredeyse var bu özellik, Eset' de bile var düşün ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.