İstediğiniz tüm hesapları çalın!!●Stajyer Asistan Kulübü

Beatrice

Yeni üye
25 Ocak 2019
7
0
Bunları hâlâ yiyen varmı bilmiyorum lâkin yararlı bir konu. Bazı online oyunlarda küçük kardeşlerimiz vs. hâlâ kanıyor buna bilinçlenmeleri açısından da iyi olmuş

tororeis

Üye
16 Eyl 2018
78
0
Satürn
Imports System.Net.Mail kodunu yapıştırıyorum, fakat hata veriyor. Daha doğrusu açtığım proje de public class Form yok

noonebey

Katılımcı Üye
14 Ocak 2019
590
10
Uzay
Dostum guzel olmus ama bunu yedirmek icin iyi bir sosyal muhendislik lazim cunku artik cogu kisi yollanan veya gelen seylere girmiyo guvenmiyo sosyal muhendisligi gelistirmek lazim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.