İstek Scriptleriniz' i Bekliyorum

heyecan85

Uzman üye
9 Tem 2015
1,466
4
Merhabalar, Elimde olan scriptler ;

ip adres sorgu sitesi ( gelecek özellikler proxy list özelliği getiricem ip değiştirme programi yazıyorum chrome eklentisi ve android üzerine ) gelecek özellikleri v2 surumu ile guncelleyeceğim.

pnd ve link.tl tarzi 2 adet scriptim var. bire bir sorunsuz kendi düzenlemiş olduğum scriptlerdir lisans tht ye özel lisans veriyorum ücretsiz.

Script satıs scripti mevcut bunun icin baya emek verdim deneme sürümü ücretsiz.

Istek scriptlerinizi yorumlarda belirtin ucretsiz olarak paylasicam fakat surekli mesajlar atıp boğmayın istek scriptlerinizi yoruma yazdiğiniz surece hepsini goruyor olacağim Yapabildiklerimi yapıcam fazla abartıya kacmamak şartı ile isteklerinizi bekliyorum aksam bu konu üzerinde istekleri tekrar dosyaları ile paylaşacağim.

certu3

Uzman üye
30 Tem 2017
1,901
0
SMSMOBİLONAY
İnstagram'da gönderilere çok yapılan hesaplar oluyor mesela bizim tanıdığımız yapmış mı diye hesap aratma olabilir

oldnco

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,532
6
Kariyer net mantığında çalışan türkçe İş ilanı sitesi scripti mevcutsa bekliyorum

Nevery

Katılımcı Üye
9 Haz 2016
372
0
kadıkoy
Your email is pending verification. Please activate your account. Activasyon kodu gelmedi hocam bi ilgilensen

D3DS1R

Yeni üye
23 Mar 2018
28
0
Sen scripti boşver C# için hack dll'si yaz yada Python için hack modülü yaz :D işime yarar :D

:D

'Börteçine

Kıdemli Moderatör
25 Şub 2016
7,616
785
bir öğrenci okula giderken kullanabileceği araçlar taksi otobus tranvay
5 km den az ise yolu taksi kullnamak zorunda taksi fiyatı açılış 80 krş gündüz tarifesi 70 krş gece 90 krş 5 km de çok 25 km den az ise otobus onun fiatı ise 50 krş
en az 50 km ise tranvay kuulanmak zorunda onunda fiatı 30 krş
km başı fiatlar
2 sayfadan oluşacak
1. sayfada 2 text box olcak zaman ve km yazılacak
sonra ordan verileri alıp 2. sayfada kullnacağı aracı ve ödeyeceği fiatı göstercek
php ile yapılalcak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.