İzlekazan.net video izleyerek vaktinizi öldürmeye son

BYmrhan

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
857
0
index.php
Evet arkadaşlar birkaç gündür forumda gördüğüm dikkat çeken bi konu bende siteye girip üye oldum.
Forumdan furkan0012 nickli arkadaşımız siteyi bilmeyenler için anlatmış işte anlattığı konunuya gitmek için tıkla
1000 coins = 10 tl
Ama 1000 coinsi yapmak kolay değildi ve vakit öldürmekti.
Herneyse bende kendi hazırladığım imacros koduyla bu işi macroya bıraktım sabahtan akşama kadar kendi hallediyor
Daha fazla oyalamadan bilmeyen arkadaşlar için mozilla imacros eklentisini anlatacağım.

Bunun için Mozilla firefox tarayısına ihtiyacımız var
Tarayıcıyı indirmek için tıklayın
Daha sonra tarayıcı eklentisi olan imacros eklentisini indireceğiz.
Eklentiyi indirmek için tıklayın

Yükle seçeneğine basarak eklentimizi yüklüyoruz.
Yükleme işlemi bitince tarayıcı yeniden başlatılıyor.

Gördüğünüz gibi tarayıcımız yeniden açıldığında imacros eklentisinin resmi geliyor oraya tıklayarak imacrosumuzu açabiliriz.
İmacros açma kısayol tuşu ise F8 dir.

Şimdi sıra geldi imacros kodumuza altta vereceğim linkten indirebilirsiniz.
İndirdiğimiz rar dosyasının içinden bir adet izlekazan.net.imm adlı dosyayı
Belgelerim > iMacros > Macros klosörünün içine verdiğim imm dosyasını atıyoruz.

Şimdi geri mozillaya giriyoruz.

Sıra geldi botumuzu çalıştırmaya

son 1 aşama...

Siteye giriş yapmadan botu çalıştırmayın :D ve açık bırakın gidin o 9999 kere videoları izlicicek

%C4%B0ndir-Butonu.png

İmacros kodunu indirmek için tıklayınız

logo-small.png

Meraklısı İçin VT sonuçları :D Tıkla

Son Olarak Ek bilgi :

İşte videolu anlatım :

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=fwOhc0zNrbs"]https://www.youtube.com/watch?v=fwOhc0zNrbs[/ame]
Kod tamamen bana aittir.Sorunsuz çalışmaktadır. herkese iyi forumlar saygılarımla :)

Sesli Video
NOT: Sesli video bana ait değildir :)

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=grx99JDxn20&feature=youtu.be"]https://www.youtube.com/watch?v=grx99JDxn20&feature=youtu.be[/ame]

***ÖDEME KANITI***
NOT: Ödeme kanıtı yukarda sitenin tanıtımını yapan furkan0012 kullanıcısının konusundaki ödeme kanıtıdır.

yVEYYj.jpg

Video otomatik açılmayanlar için Dip Not:
Ayarlarınızı bu şekilde yaparsanız olacaktır. Birde yorumlarda okudum benim konumda başka birinin verdiği linklere güvenerek indirmeyiniz benim kodum çalışmaktadır...

****RESİMLİ ANLATIM****

Yinede yapamayanlar olursa TW'yardım edebilirim ÖM atmanız yeterli

BOT Durumu :

green-round-tick-sign-26740.jpg

Son düzenleme:

piyazx

Üye
27 Haz 2016
160
0
benimkinede birşey yazarsan sevinirim herşeyi yapıyor videoyu açmıyor reis

Gambuer

Yeni üye
8 Eyl 2016
43
0
Yararlı fakat gece açık bıraktığında 20 saniyelik videolarda 60 saniye bekler ve bazen video hatalı çıkıyor bu yüzden tıklayamıyor yani yarıda kesiliyor.

BYmrhan

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
857
0
index.php
Yararlı fakat gece açık bıraktığında 20 saniyelik videolarda 60 saniye bekler ve bazen video hatalı çıkıyor bu yüzden tıklayamıyor yani yarıda kesiliyor.

kardeşim o videonun uzunluğuna sen bakacaksın saten admin birini 30 yaptıysa geri kalanıda 30 oluyor. En azından uğraşmıyorsun 5-6 video hatalı çıksa bişey olmaz ve !ERRORIGNORE YES koduyla bir hatayla karşılaşsa bile devam eder takılmaz yani video açılmadı diye kendini durdurmaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.