iznim olmadan siteye yazı yazabilirmiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaaim

Katılımcı Üye
30 Nis 2007
303
2
ANKARA
aslın başlık anlatıyo ne demek istediğimi
sorum şudur ;arkadaşlar bir siteye yazma iznim yokken istediğim bir mesajı yazabilirmiyim vakit ayıran arkadaşlara teşekkürler

kaaim

Katılımcı Üye
30 Nis 2007
303
2
ANKARA
herhangi bir siteye girdiğimde beni admin veya yetkisi olan bir kullanıcı olarak görüp site ana sayfasında görünecek bir yazı yazabilirmiyim oturum açmış olmam veya olmamam önemli diil
mesela üye oldugum bir kitap tanıtım sitesinin ana sayfasında yani herkesin görebileceği bir yere şu kitabı sizden sipariş ettim parasını da kredi kartımla internetten ödedim fakat kitap gelmedi siz ne tip bir o ros ço cu gu sunuz falan gibi bir yazı yazabilirmiyim tabi bu bir örnek yoksa kü fr konusunda çok yaratıcıyımdır

InTİKaM1

Katılımcı Üye
2 Nis 2007
951
10
45
Bunun icin siteye girmen lazim bu da Web HAck 'e giriyor,Bununda tabiki de farklı farklı yollari var,shell atarsın "index.html ve ya index.asp ve ya index.php" ne ise ana sayfasi buna ulasir editlersin, Cookiesden admin giris yapabilirsin,SQL 'den veri cekerek yine admin olarak giris yapabilirsin vs. Gibi secenekler tabiki de mümkün , Kısacası basda da dedigim gibi bu Web HAck olayina giriyor

InTİKaM1

Katılımcı Üye
2 Nis 2007
951
10
45
ok anladım benim için zor işler bunlar ilgin için tekrar tşk
Zor olan birsey yok , önemli olan sabirla okumak , öğrenmeye calismak yoksa kimse bunlari dogmadan ögrenmiyor zamana birakirsan herseyi ögrenirsin.

Tabi birde su var Lamerler günümüzde cogaldilar , ayni mantarlar gibi heryerden cogaliyolar , tek yaptıklari 1 script kodu ile Site HAcklemek sonrada forum sitelerinde Gövde Gösterisi bölümünde konu acarak kendilerine HAcker diyen Lamerler ! Php ile asp arasindaki farki bilmeyen , shellin benzin istasyonu oldugunu sanan !!! zombinin korku filmlerindeki bir tipleme oldugunu sanan , HACkden bir haber Lamerler

Lamer olmak bu dedigim kriterlerle cok kolay ve cok basit , HAcker olmak zaman ve sabir isi . Kolay Gelsin

kaaim

Katılımcı Üye
30 Nis 2007
303
2
ANKARA
eyvallah haklısın bı kaç tanıdığım var adamlar sıte hack lio ama soruyorum bu işlem olurken nasıl bır süreç işlio bana anlatın bende ögreneyım diorum anlatamıyolar
ezberden kalıplaşmış işlemleri (suna tıklıcan şunu yazacan buraya yapıştıracan) falan dıolar o kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.