Jadde Dans Botu

poseidon3507

Yeni üye
4 Nis 2013
3
0
Öncelikle Merhaba....

Oynadığım oyun olan Jadde'de dans botu lazım otomatik tuşları basan ve space basan (pmlere cevap verse,vgm gelince dursa gidince devam etse güzel olur)
bu şekilde bir bot var ama ücretli neden para vereyim diye düşündüm ve kendim yapmaya karar verdim yanlız program yazma bilgim 0. bu konuda yardımcı olucak yukardaki gibi botu olan varsa verme şansı olan arkadaşlarımız lütfen yardım....

Konuyu yanlış yere açmış ola bilirm admin arkadaşlarımız taşırlarsa sevinirm...

kbrsev

Üye
29 Tem 2013
198
0
rar sifresini mi satin alıyorsun sifresini hic satın alma bana mesaj yaz sana yardım edem ..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.