javascript ile neler yapılabilir ?

2 Mar 2021
211
11
cyber world
javascript ile neler yapılabilir bunu bana detaylı anlatabilir misiniz
iyi forumlar...
----------------------------------------------------------------------------------
öyle bir gün gelicek ki konuşmayan konuşandan daha kârlı çıkacak !
 
Son düzenleme:

Air Raid

Üye
17 Tem 2021
89
14
selam aleyküm
değerli üye:
  • JavaScript ile aynı anda birden fazla işlemi halletmeniz mümkün. Bu konuda pek bir maharetli olan Vue ile yüksek performansa ulaşabilirsiniz.
  • JavaScript’in diğer yazılımlara göre daha yalın bir dilinin olması kolay öğrenilmesini sağlar.
  • Web Developer’ları kod yazma konusunda büyük bir dertten kurtarır. Sıfırdan kod yazmayı gerektirmez.
  • Diğer programlama dillerine göre çok daha hızlı ve kullanışlıdır. Vue ve React bu anlamda mükemmeldir. Az kod ile çok fazla işi halletmeleri ile ünlüdür. JavaScript’in dışında PHP’de oldukça hızlı iş gören programlama dillerinden biridir.
  • Sistemde bulunan hataları kolaylıkla tespit eder.
  • Durağan bir yapıya sahip olan HTML’yi daha canlı ve etkin hale getirir.

iyi forumlar Allaha emanet olun
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.