Jenerik Video Tasarımı | 7

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
4
230
Loxcey Sixs
Jenerik Video Tasarımı | 7

Yoğunluktan dolayı uzun süredir jenerik tasarım yayınlayamayıp göz zevkinizi kısıtladığım için özür dilerim :D
Video tasarımı grafik tasarımdan daha uzun süren bir iş ve maalesef daha zor. Fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın!
:))

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Z2bg49g0qI0[/ame]​

Locasi

Üye
14 Haz 2019
110
0
Hocam çok ama çook rica etsem aynısını bana ismi değiştirilmiş olarak editletip etsanız Çok rica ediyorum olsun bir kıyağınız he ?

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
4
230
Loxcey Sixs
Hocam proje dosyası istemiyorum sadece bana ismini değiştirip aynı şekilde atın videoma koyacağım rahat 10 k izleniyorum çünkü hadi be usta ?

Bende diyorum ki, ve proje dosyası yok yani hepsini yeniden yapmam gerekir oradaki ismi değiştirmem için proje dosyası lazım bana, yani birdaha 1 saat uğraşamam çok sıkıcı :(

Locasi

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.