Joomla AlphaUserPoints 1.5.9 - Kullanıcı Oylama Sistemi

CreMieu-X'

Kadim Üye
16 May 2010
5,532
0
Burbank
Joomla 1.5 için ilk Kullanıcı Oylama sistemi...
AlphaUserPoints eklentisi sayesinde, sitenizdeki kullanıcılarınıza aktiviteleri, eylemlerine göre puan verebilir, verdiğiniz puanı silebilir ve yönetebilirsiniz. Böylelikle kullanıcılarınızı istediğiniz yönde teşvik edebilirsiniz. Aynı zamanda yarışmalar, çekişmeler ve rekabet içeren fikirlerinizde de bu eklenti kullanılabilir. Kayıtlı olmayan kişileri de davet (AlphaRecommend bileşeni) şansınız bulunmaktadır.CB, Kunena, VirtueMart, Joomunity, JomSocial uyumludur.

AlphaUserPoints 1.5.9 Bileşen, modüller ve pluginleri indirmek için tıklayınız AlphaUserPoints 1.5.9 Tanıtım sayfası için tıklayınız.

tuul

Üye
18 Eyl 2008
197
0
saolain iyi bi sey-e benziyo
birdeki arkadsa bana userlerin profili gibii bi progam lazim yaniki onun sonundu kez site-de olduguu gosterisin ya anindaca yesil isikla filan sitede oldugunu bildirisin.KAc haber yazdigini veya hangi articles-lere puan verdiyi boyle bi module ariyorum

tuul

Üye
18 Eyl 2008
197
0
bu ne yaaa arkaddas indirib kurdum ama hic bi sey anlasilamoyor daha dogrusu anlamadim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.