Justin.tv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

e377

Uzman üye
24 Nis 2009
1,245
0
Milli İstihbarat Teşkilatı
Ya BEni Bilgisayayar Düne Kadar Justine giriyodu.Bugünlerde açıyorum siteyi alttaki şey yükleniyo.sonra bitti yazıp sayfa öle kalıyo bunun için bi çözüm varmı lütfennn acilllll:(:(:(:(

mehmet385

Yeni üye
24 May 2009
33
0
neyle interenete giriosan ondan baska bişile girmeyi dene msl internet explorerle giriosan bi firefox fln dene olmassa grand paradiso fln var onlarla dene

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
dns ayarLarını resetLe...DeDikLerimi yap

başlat > çalıştır > bölümüne services. msc yazarak sistem hizmetleri menusunu aç... Harf sıralamasına göre sağ tarafta yer alan başlangıç hizmetleri içerisinden Dns istemcisini iki kez tıkla. Bu hizmeti önce durdurup daha sonra tekrar çalıştır. Sonra ağ baglantılarını ac sag tıkla ve onar de...

ProbLem çözüLecektir..!

e377

Uzman üye
24 Nis 2009
1,245
0
Milli İstihbarat Teşkilatı
pitfall senin dediğini yaptım yie olmadı ya ufffffffff noldu buna yaaaaaaaa

edit:ama bilgi içi saollll

edit:firefoxla denedim oldu saolll.bi sorum olcak ie'deki sık kullanılanları firefoxa atabilme imkanımız varmı.varsa nasıl aydınlatablirmisiniz...

Moderatör tarafında düzenlendi:

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
bütün Browserlarınızı Kapatın! Daha Sonra DNS Ayarınızı 208.67.222.222- 208.67.220.220 şeklinde Yapıp Tamam Deyin.. Snra Yerel Ag Baglantısına Sag Tıklayp Onar'ı Seçin! Girmeniz GerekiR!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.