JustPORTAL v1.5 (tr) (Güncellendi)

Dejavue

Özel Üye
20 May 2008
3,750
10
Türkistan
JustPORTAL v1.5 (tr) (Güncellendi) İndir (Test Et)

Yapımcının açıklaması:
1.Birkaç hata düzeltildi. 2.Anket sistemi eklendi. 3.Texteditörü eklendi. 4.Üyeler arası mesajlaşma sistemi eklendi. 5.Sayfa ekleme sistemi getirildi. 6.Üye otomatik banlama sistemi oluşturuldu. 7.Zararlı html kodları temizlendi. 8.Sistem daha performanslı hale getirildi.Gereksiz sql kodları temizlendi. 9.Oyunlar sayfası yenilendi. 10.Yönetimden üyeleri banlama banını kaldırma ve üyenin yolladığı ,aldığı mesajları görebilirsiniz. 11.Yönetim paneline kategori silme özelliği eklendi. 12.Kelime sansürü eklendi.İsterseniz yasakladığınız kelimeyi başka bir kelimeye çevirirsiniz ister yasakladığınız kelimeyi kullananları banlarsınız. 13.Editör sistemi oluşturuldu.Dosyalara haberlere videolara resimlere oyunlara editör ekleyebilirsiniz. Bir kişiyi editör yapmak için yönetim panelinden üyenin bilgilerini gösterip yetkisini istediğiniz editör olarak atayabilirsiniz.Ve giriş yapan üye eğer editörse üyelik panelinde yönetim paneli adında bir link vardır. 14.Üyelere puan verme özelliği eklendi. 15.Forumun en üstüne üye giriş paneli eklendi.Artık ana sayfaya gitmeden forumdan giriş yapabileceksiniz. 16.Forumoku.asp yenilendi.Üye bilgilerinin gösterildiği yerin tasarımı değişti , yeni fonksiyonlar eklendi.(mesaj atma , puan verme , profiline bakma , online offline vs.) Eğer üye banlıysa banlanma sebebi yazıyor ve avatarı banlı resmi olarak değişiyor. 17.uyeislemleri.asp sayfası oluşturuldu üyelerin açtığı konulara bakabilirsiniz.ayrıca üye girişi üye kaydı gibi 6 adet sayfa bu sayfa altında toplandı ve gereksiz 6 adet dosyadan kurtulundu :) 18.Bi kaç arkadaş istemişti foruma link gizleme fonksiyonu eklendi.Üye olmayanlar linkleri göremezler. 19.Güvenlik için foruma flood koruması yapıldı.En son mesajınızdan ancak 1 dk sonra mesaj atabilirsiniz.(Zumsuk kardeşimize teşekkürler. Dagon portal..) 20.Arama sayfasında ufak bir değişiklik yapıldı artık en çok hit alan konulara göre sıralanacak. 21.Site komple css sistemine geçirildi. 22.Yönetim paneline banli üyeleri gösterme,üye arama özelliği eklendi.. 23.Herkesin işini büyük ölçüde kolaylaştıracak kur dosyası oluşturduk.Bu sayede veritabanı isminizi girerek veritabanınızı oluşturacaksınız yapmanız gereken sadece veritabanı isminizi yazmak ve veritabanınızın oluşmasını beklemek.. 24.1.4 sürümünü kullananlara özel güncelleme bölümü oluşturuldu.Yapmanız gerekenler şunlar.vt.asp deki kodları aşağıda yazdığımız gibi değiştirmeniz ve ardından kurulum.asp dosyasını çalıştırmanız gerekiyor.kurulum.asp dosyası açıldıktan sonra kutucuğa veritabanı adınızı girin ve siteniz başarıyla güncellendi mesajı aldıysanız güncelleme başarılı demektir. 25.Yönetim panelinden belirsiz kopmalar yaşamamak için cookie ile giriş sistemi yapıldı.şifrenizi girip giriş yaptığınız anda cookie ler yazılır eğer çıkış a basarsanız cookieler temizlenir.Eğer topluma açık yerlerde yonetim paneline girerseniz çıkışa basarak çıkınız aksi takdirde yonetim panelinize hatta sitenize girebilirler.Cookielerin ömrü 1 gün olarak ayarlandı çıkışa basmazsanız 1 gün sonra otomatik silinecekler. Önemli not : Güncelleme dosyasını çalıştırmadan önce veritabanınızın yedeğini alın.Kurulumdan ve güncellemeden sonra güvenliğiniz için kurulum.asp dosyasındaki kodlar silinecektir ancak siz yinede kurulum.asp dosyasını hostunuzdan siliniz.

Portalı sıfırdan kuracaksanız.. 1.Dosyaların hepsini hostunuza atın. 2.Siteyi açın karşınıza otomatik olarak kurulum.asp sayfası gelecek. Talimatları izleyerek oluşturmak istediğiniz veritabanının ismini girin. 3.Siteniz oluşturulmuştur mesajı aldıysanız.Linke tıklayarak sitenize gidin.Kullanıcı adı admin şifre admindir. 4.Yönetim paneli şifreniz giris.asp den değiştirilmektedir.İlk kurulumda şifreniz admin dir. Güncelleme yapacaksanız.. 1.Öncelikle veritabanınızın yedeğini alın. 2.Dosyaların tamamını hostunuza atın.Güncelleme için.. www.siteadi.com/yonetimp/veritabani/kurulum.asp sayfasını çalıştırın. Talimatları izleyerek zaten varolan kullanmakta olduğunuz veritabanınızın adını girin ve enter a basın. Ufak bir not : hostunuza attığınız vt.asp dosyasını güncellemeden önce açın ve <% dbadi = "" kur = "" %> yazan kodları <% dbadi = "veritabanı adınız buraya yazılacak.." kur = "1" %> şeklinde değiştirin. 3.Siteniz güncellendi mesajı aldıysanız.Linke tıklayarak sitenize gidebilirsiniz. 4.Dosyaların tamamını hostunuza attığınız için yonetimp klasöründeki giris.asp dosyasındaki şifreniz değişmiştir onu yeniden değiştiriniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.