Network Kablonet Paket Kaybı Ve Teknik Aksiyon Alınamaması

• Konbuyu başlatan TagsızBeca
  • Başlangıç tarihi
T

TagsızBeca

Ziyaretçi
Kablonet kullanıyorum uzun süredir. Hiç bir sıkıntı yaşamıyordum. Fiber altyapı geldi ve 100mb lık pakede yükselttim. 2 ay olmadı daha geçeli ve 5 gündür packet loss um özellikle fivem gibi online ve veri akışı yüksek oyunlarda %50 %60 gibi saçma rakamlara çıkıyordu. Görüşmeye çalıştım kablonet ile fakat 5. güne kadar bir aksiyon almamalarından ziyade kendileri sadece mail adresi verdiler. 5. günün sonunda (yani bu gün) Teknik destek ekibi geldi ve modemi değiştirdi. Tahminim hiç bir işe yaramayacağı yönünde olduğundan yanında hemen pingplotter testi yaptım. Yine testlerim yüksek çıktı. Ekliyorum onları da. Teknik destekteki arkadaşlar da bana 5 gündür kimsenin ağzından düşmeyen maili verdi ve benim o mailden cevap alamamam kimsenin umrunda değil gerçekten. Hocalarım vaktinizi çok çalmak istemiyorum. Yaşayıpta çözmüş olan varsa veya yardımcı olabilecek biri, lütfen yardım edin. Size testleri de paylaşıyorum.
HYErzpl-y.png

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,680
378
Sydney
Kablonet değil de arkadaşım türk telekomda paket kaybı sorunu yaşıyordu. Yeni wifi aldı işe yaramadı en sonunda bilgisayara kablo çekti. Kablo çekince paket ve ping sorunu düzelmişti. Kablo çekmeyi deneyebilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.