kablosuz modem yardim lutfen.+rep

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmet85

Yeni üye
3 Ağu 2008
47
0
bende kablosuz modem var

kablosuz modemlerin sifresini kırıp kullana bılıyolarmıs

bundan nasıl korunurum?

lutfen yardım edin yardım edenlere +repp

25 Tem 2008
139
0
arkadaslar dogru soyluo..koruma ısını yapamazsın sadece bulunması zor bı sıfre ıle sure kazanabılırsın... sadece zor bı sıfre koy...kolay gelsın

sansar50

Katılımcı Üye
23 Ağu 2007
683
9
Londra
bundan birtek gelişmiş yazıımları olan modemler var incanın bir modeminde vardı yanlış hatırlamıyorsam bu modemler diğerlerinden daha güvenli ama arkadaşlarında dediği gibi girmek isteyen her türlü girer kardeş

pirate_12

Katılımcı Üye
4 May 2008
643
1
Bilinmedik Yerden
ARKADAŞIM TEK TAVSİYEM İLK OLARAK MODEMİ DEĞİŞTİR....KABLOLUYA GEÇ YOK MODEM İYİ DİYOSAN ÇOK UZUN ŞİFRELER KOY VE HAFTA BİR KERE DEĞİŞTİR.ÇÜNKÜ KIRMAK KOLAY OLUYO FATURANI GÖRÜNCE ŞOK OLMAMAN İÇİN EN İYİSİ KABLOLU....AMA YİNEDE SEN BİLİRSİN

crematory

Uzman üye
12 Ara 2007
1,212
29
<? echo “Err
ARKADAŞIM TEK TAVSİYEM İLK OLARAK MODEMİ DEĞİŞTİR....KABLOLUYA GEÇ YOK MODEM İYİ DİYOSAN ÇOK UZUN ŞİFRELER KOY VE HAFTA BİR KERE DEĞİŞTİR.ÇÜNKÜ KIRMAK KOLAY OLUYO FATURANI GÖRÜNCE ŞOK OLMAMAN İÇİN EN İYİSİ KABLOLU....AMA YİNEDE SEN BİLİRSİN

Arkadaşım ...

Büyük Karakter ve Puntoyla Yazı Yazmak Bağırmak Anlamına Gelir...

Foum Kurallarında Bu Konu Belirtilmiştir...

Forum Kurallarını Okuyalım ve Dikkat Edelim...

3 Gün Sonra Banlanmayın...

mournful

Yeni üye
17 Ağu 2008
4
0
yav msela sana şimdi bişe söyliycem şunu yap diye ama o söyleyeceiğimn şeyin açığını ben biliyorum.biri başka şey der ondan daha bilgili onuda yer.yani net kullanıyorsan çoook bilmek gerekiyor.istediğin yolu dene biri senden +1 şey daha fazla bilsin her türlü girer ALLAH yardımcın olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.