GNU/Linux Kali Linux Deauth Saldırım İşe Yaramıyor

Yeni Kullanıcıyım Ben

Katılımcı Üye
11 Ara 2022
802
302
Matrix
Yaptığım deauth saldırısı hedef cihazın ağdan düşmesini sağlamıyor.
Sanırım siz bayağı bir saldırı yaptıysanız modem bunu farketmiştir ve sizi bir süreliğine bloklamıştır.
Bendede arasıra oluyordu.Çok saldırı yapınca bir süreliğine modem beni blokluyordu.
Ama bilgisayarı kapatıp 10 dakika bekleyip açıp sonra tekrar yapınca saldırı oluyordu.
Ama burda sanırım boş bişey gönderiyor ama sanırım sorunuzun cevabı bu.

Yeni Kullanıcıyım Ben

Katılımcı Üye
11 Ara 2022
802
302
Matrix
Frames sürekli artıyor ve lost da hareketli saldırı esnasında (belki bir ipucu verir). İlk yaptığım saldırı da herhangi bir etki oluşturmadı hedefte.
Bende o saldırılardan çok yaptım.
Sen başka modemin içindeki kullanıcılarımı karıştırdın?
İlk yaptığın saldırıda sanırım başka modemin ve cihazın macini yazmış olabilirsin.

Zilant

Ar-Ge Ekibi Asistanı
25 Tem 2021
234
234
Kazan Şehri - Tataristan
2023-02-26T09:32:45Z [Kernel][Alert] firewall security alert![Port Scan] attack,Remote (source) address:***.**2.52.**9, dest address:9*.5.**.169, source port:53163, dest port:2427.

şeklinde bir log oluşmuş modemde. Modemin bir güvenliği var büyük ihtimalle.

Yeni Kullanıcıyım Ben

Katılımcı Üye
11 Ara 2022
802
302
Matrix
2023-02-26T09:32:45Z [Kernel][Alert] firewall security alert![Port Scan] attack,Remote (source) address:***.**2.52.**9, dest address:9*.5.**.169, source port:53163, dest port:2427.

Burada kernel diye bir koruması var sanırım tam anlamadım ama firewall security alert yani güvenlik duvarı uyarı vermiş ve firewallın cevabı bir port scan attağı var demiş.
Kontrol adresi yani taranan adres diyor bilmemne bilmemne, senin taradığın port yani source port 53163 diyor, hedef port yani bu kısımı anlamadım ama heralde senin portun veya modemin portudur bu kısmı anlamadım.Birde dest address yani hedef adres senin adresin sanırım senin ip adresin.Şu dest port dediği kısım sanki bana göre saçma olmuş ama dest port yani ya senin portun yada başka bir şeyin portu o kısmı anlamadım.

Birde sen bu logu nereden buldun? :D
O modemi elemi geçirdin.
Kendi internetin ise eyvallah ama başka bir modeme girdin ise suç eğer o modemin sahibinden izin aldın ise yine sorun yok.

General xx Hack hk

Katılımcı Üye
13 Ocak 2023
393
75
BILMEMKI KONUM.DDD
Burada kernel diye bir koruması var sanırım tam anlamadım ama firewall security alert yani güvenlik duvarı uyarı vermiş ve firewallın cevabı bir port scan attağı var demiş.
Kontrol adresi yani taranan adres diyor bilmemne bilmemne, senin taradığın port yani source port 53163 diyor, hedef port yani bu kısımı anlamadım ama heralde senin portun veya modemin portudur bu kısmı anlamadım.Birde dest address yani hedef adres senin adresin sanırım senin ip adresin.Şu dest port dediği kısım sanki bana göre saçma olmuş ama dest port yani ya senin portun yada başka bir şeyin portu o kısmı anlamadım.

Birde sen bu logu nereden buldun? :D
O modemi elemi geçirdin.
Kendi internetin ise eyvallah ama başka bir modeme girdin ise suç eğer o modemin sahibinden izin aldın ise yine sorun yok.
nasıl izin demişki ben sizin modeme saldırıyorum izin verirmisiniz oda izin mi verecek:)

Zilant

Ar-Ge Ekibi Asistanı
25 Tem 2021
234
234
Kazan Şehri - Tataristan
Onu bilmiyorum ama araştır istersen win 10 11 dede bu kernel var.
Tamamdır teşekkür ederim :)
iyi fikir teşekkürler :)

Sordum şimdi chatgpt'ye kaldırmak mümkün değildir şeklinde bir cevap verdi, internette de biraz araştırdım ama bir sonuca ulaşamadım. Kursun içeriğinı daha rahat pratiğe dökmek için istiyorum ama büyük ihitimalle bir yöntemi yok eğer varsa da kolay olmayacağını tahmin ediyorum

Yeni Kullanıcıyım Ben

Katılımcı Üye
11 Ara 2022
802
302
Matrix
Tamamdır teşekkür ederim :)

iyi fikir teşekkürler :)

Sordum şimdi chatgpt'ye kaldırmak mümkün değildir şeklinde bir cevap verdi, internette de biraz araştırdım ama bir sonuca ulaşamadım. Kursun içeriğinı daha rahat pratiğe dökmek için istiyorum ama büyük ihitimalle bir yöntemi yok eğer varsa da kolay olmayacağını tahmin ediyorum
Bu forumda sanki kernel nedir diye bir konu vardı ama bulamadım.
En azından mantığını öğrenmek için chatgptye veya googleye : NT Kernel Nedir?
diye sorarsan çıkar.
Mantığını, nasıl çalıştığını öğrenirsin en azından

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.