Kali Linux için USB Wi-Fi Adaptörü

Xyz11

Yeni üye
26 Kas 2023
6
0
Amazon da böyle bir ürün buldum. Sizce kali linux da (packet injection, monitor mod, sanallaştırma) kullanılabilir mi, herhangi bir sıkıntı çıkarır mı? Ürünün açıklamasında Windows 11 desteği yazmıyor, sizce sıkıntı çıkarır mı? Bu konu da (Windows 11 kullanıyorum).?
Ya da başka önerebileceğiniz var mı sıkıntı çıkarmayacak bir usb wi-fi adaptörü?

kst132

Basın&Medya Ekibi Asistanı
12 Haz 2023
988
630
Amazon da böyle bir ürün buldum. Sizce kali linux da (packet injection, monitor mod, sanallaştırma) kullanılabilir mi, herhangi bir sıkıntı çıkarır mı? Ürünün açıklamasında Windows 11 desteği yazmıyor, sizce sıkıntı çıkarır mı? Bu konu da (Windows 11 kullanıyorum).?
Ya da başka önerebileceğiniz var mı sıkıntı çıkarmayacak bir usb wi-fi adaptörü?
Merhaba,
Bildiğim kadarıyla Alfa Network'ün ürünleri iyi oluyor. Benim size önerim;
Alfa Network Alfa USB Adapter AWUS036ACH v.2 AWUS036ACH-C
Eğer bütçenize uygunsa bunu da alabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,326
4,809
Linux için uyumlu yazıyor ancak kendim kullanmadığımdan çalışır veya çalışmaz bilemem.
'magbox 802.11n 150 mbps 7601' bazen sinir etse de genelde çalışıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.