GNU/Linux Kali Linux İçin VPS Kiralamak İstiyorum

killmatch

Üye
22 Mar 2019
88
0
İstanbul
Merhaba Türk Hack Team forum sakinleri! Ben killmatch. Bu konumda sizlere birşey danışmak istiyorum.

Ben evimdeki bilgisayarın özellikleri nedeni ile bilgisayarıma kali yi kuramıyorum. Ancak aklıma henüz geldi ki ben neden vps almıyorum. Bu konuda sizlere ihtiyacım var. Kali vps kiralamak istiyorum. 4 GB ram olsun daha da birşey istemiyorum. Ancak internette gezdiğim birkaç sitedeki fiyatlar tuzlu geldi. Şöyle 60-70 TL ye sorunsuz vps kiralayabileceğim bir site arıyorum. Ücretsizler işime yaramıyor.

Şimdiden teşekkürler. Saygılarımla killmatch.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
Eğer düşük performansdan dolayı Kali Linux kuramıyorsanız XFCE sürümünü Dual Boot olarak kurabilirsiniz.
Ek olarak isteğiniz doğrultusunda VPS 'ler için Linode veya RouterHosting bakabilirsiniz.

killmatch

Üye
22 Mar 2019
88
0
İstanbul
Moderatör tarafında düzenlendi:

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
3
211
Ben ucuz yollu arıyorum 90 TL yi geçmesin yeterli illa 60-70 olması gerekmiyor

doların bu kadar yüksek olduğu zamanlarda en fazla düz bir sunucu alıp ekstra ücret ödeyip kali yüklemelerini isteyebilirsin.

Anlamadığım neden kali ? kendin elle (scriptleri) yükleyebilirsin. Hatta daha basiti bile var lazy script ile tek dokunuş ile hepsini kurabiliyorsun.

Son düzenleme:

killmatch

Üye
22 Mar 2019
88
0
İstanbul
doların bu kadar yüksek olduğu zamanlarda en fazla düz bir sunucu alıp ekstra ücret ödeyip kali yüklemelerini isteyebilirsin.

Anlamadığım neden kali ? kendin elle (scriptleri) yükleyebilirsin. Hatta daha basiti bile var lazy script ile tek dokunuş ile hepsini kurabiliyorsun.

Bu konuda hiçbir ön bilgim yok daha önce sadece 1 kere vds aldım ancak hiç vps almadım vds yi ise windows olarak kullandım hiç kali denemedim

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
3
211
Bu konuda hiçbir ön bilgim yok daha önce sadece 1 kere vds aldım ancak hiç vps almadım vds yi ise windows olarak kullandım hiç kali denemedim

en basiti bir adet ubuntu vps alırsın (artık özellikleri kafana göre seçersin) ardından lazy script ile tek tek yüklemeye üşenirsen katoolin yüklersin otomatik yüklersin hepsini
katoolin linkini de bırakayım.
https://github.com/LionSec/katoolin

karmaşık bir şey değil ama sunucu seçerken dikkatli olman lazım aksi halde şakkadanak sunucuyu kapatabilirler. bunun içinde offshore sunucu seçebilirsin.

killmatch

Üye
22 Mar 2019
88
0
İstanbul
en basiti bir adet ubuntu vps alırsın (artık özellikleri kafana göre seçersin) ardından lazy script ile tek tek yüklemeye üşenirsen katoolin yüklersin otomatik yüklersin hepsini
katoolin linkini de bırakayım.
https://github.com/LionSec/katoolin

karmaşık bir şey değil ama sunucu seçerken dikkatli olman lazım aksi halde şakkadanak sunucuyu kapatabilirler. bunun içinde offshore sunucu seçebilirsin.

Peki ubuntu vps daha mı ucuzdur? Ayrıca offshore ubuntu vps için önerdiğiniz bir site var mıdır?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.