Kali Linux ile Telefon Numarasından Bilgi Toplama

raistaron

Katılımcı Üye
8 Tem 2020
700
310
neutron
Merhaba THT ailesi, ben neutronxq

Bugün telefon numarasından nasıl bilgi toplanabileceğini göstereceğim.

PhoneInfoga aracını kullanacağız.

Komut satırımızı açıyoruz ve aşağıda vermiş olduğum Github linkini wget komutla beraber giriyoruz.

Ben her hangi bir Github linki aldım siz github.com üzerinden güncel linki alıp wget komutuyla çalıştırabilirsiniz.

ls

Komutuyla içindekileri kontrol ediyoruz ve aracımızı çalışabilir duruma getirmek için

tar -zxvf PhoneInfoga_Linux_x86_64.tar.gz

Yazıp enterliyoruz

./phoneinfoga yazarak örnek kullanımını görebilirsiniz ben kullanım komutunu veriyorum altta.

./phoneinfoga scan -n +9053*******

Şeklinde numarayı yazıyoruz ve karşımıza sosyal medya hesapları dahil bir çok bilgi geliyor.

Ben +90 Türkiye kodunu örnek verdim ama phoneinfoga tüm ülke kollarında çalışır. + yazıp ülke kodunu ardından da numarayı girmeniz yeterlidir.

Sorumluluk kullanıcıya aittir. İyi forumlar 🙂

enesdmc0

Yeni üye
14 Nis 2020
1
0
Ellerinize sağlık , bir sorum olacaktı dedikleriniziyaptım çalıştı gelen linkleri kullanabiliyormuyuz hesap kullanıcı adlarına ulaşabiliyor muyuz mesela

Asilyums

Üye
7 Kas 2021
99
47
Anonim

Komut satırımızı açıyoruz ve aşağıda vermiş olduğum Github linkini wget komutla beraber giriyoruz.

Ben her hangi bir Github linki aldım siz github.com üzerinden güncel linki alıp wget komutuyla çalıştırabilirsiniz.

ls

Komutuyla içindekileri kontrol ediyoruz ve aracımızı çalışabilir duruma getirmek için

Yazıp enterliyoruz

./phoneinfoga yazarak örnek kullanımını görebilirsiniz ben kullanım komutunu veriyorum altta.

Şeklinde numarayı yazıyoruz ve karşımıza sosyal medya hesapları dahil bir çok bilgi geliyor.

Ben +90 Türkiye kodunu örnek verdim ama phoneinfoga tüm ülke kollarında çalışır. + yazıp ülke kodunu ardından da numarayı girmeniz yeterlidir.

Sorumluluk kullanıcıya aittir. İyi forumlar 🙂
Birsürü şey geldi ama ne olduğunu bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

Emre.51

Üye
24 Mar 2022
52
15

ls

Yazıp enterliyoruz

Sorumluluk kullanıcıya aittir. İyi forumlar sosyal medya hesapları dahil derken hangi bilgiler

CH

Uzman üye
28 Ocak 2019
1,504
688
Siber
Eline sağlıkda bro bu toollarin verdikleri bilgi yetersiz başka yöntemlerde var da ban yemeyelim simdi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.