Kali Linux ile Wifi nasıl hacklenir?

X- [email protected]

Moderatör Asistanı
26 Kas 2020
569
97
Kali Linux ile Wifi nasıl hacklenir öğrenmek için yardıma ihtiyacım var :)bu konuya ve videolara bakabilirsin işine yararsa çözüldü notu düşmen yeterli olacaktır iyi forumlar dilerim
 

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
408
144
Merhaba dostum iyi forumlar en etkili yöntem evil twin attack yani şeytani ikiz saldırısıdır ama bu tür saldırılar için wifi adaptör alman lazım yoksa yapamazsın :)
Airgeddon aracı var hem türkçe hemde kullanımı basit iyi forumlar umarım faydam olmuştur
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.