#Kali Linux Serisi#TÜM KONULAR#Ceys#

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,965
Orhun Nehri

Merhaba. Kali Linux Serisinin sonuna geldik.

Bu seride Kali Linux'un araçlarının kullanımları bulunmaktadır.

Konuları belirli bir kitaptan yardım alarak topladım.

Beni Linux hakkında konu açmaya teşvik eden sayın Ƴαĸαмoz1Յ1Գ Co-Adminimiz'e ve desteğini esirgemeyen tüm üyelerimize şükranlarımı sunarım.

Konuları videolar ile destekleyerek anlatım yapmaya çalıştım. Umarım bir nebze olsun faydalı olabilmişizdir.

videoların bir çoğu THT YouTube Kanalına yüklenmiştir.

Videolara özen göstererek hazırlayan video tasarım ekibini, özellikle furkan1214 ve Ultimir'e selamlar...

Bu konu altından sorularınızı sorabilirsiniz ve sonraki Linux serisi için öneri yapabilirsiniz.

bu hafta sonuna kadar yeni önerileriniz bekleyeceğim.

#Kali Linux Serisi# Bilgi Toplama #Ceys#

#Kali Linux Serisi# Ağ,Port Tarama ve Keşif #Ceys#

#Kali Linux Serisi# Web Application Scanners #Ceys#

#Kali Linux Serisi#Web Explation Tools# 1.Bölüm #Ceys#

https://www.turkhackteam.org/konular/kali-linux-serisi-web-explation-tools-2-bolum-ceys.1649344/

http://www.turkhackteam.org/linux/1650177-kali-linux-serisi-web-explation-tools-3-bolum-ceys.html -

#Kali Linux Serisi#Nessus Vulnerabilty Ass#Ceys#

#Kali Linux Serisi#Yerel Ağ Saldırıları#1.Bölüm#Ceys#

#Kali Linux Serisi#Yerel Ağ Saldırıları#2.Bölüm#Ceys#

Kablosuz Ağ Saldırıları olacaktı fakat ağ kartımdan kaynaklanan bir problemden ötürü ertelendi

#Kali Linux Serisi#Password Attacks#Ceys#

Moderatör tarafında düzenlendi:

oleeeeeey

Katılımcı Üye
1 May 2013
327
0
Eline sağlık. Ben işlemleri denedim fakat işlem sürdüğü andan itibaren hedef cihaz internete çok yavaş bağlanmaya dolayısıyla zaman aşımı yapmaya başladı ve log dosyasına herhangi bir şey kaydetmedi. Bunun için öneriniz var mı?

Mottatoni

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
619
0
root@kali:
Emegine saglik bu yaptiklarin gibi bir kali konu serim vardi video lu gorselli aynen senin gibi baya ugrasmistim 1 sene falan oldu nerdeyse kimse pek izlemedi konu ragmet gormedi oda yetmedi youtube da ki saatlerce ugrastigim videolarim sikayet sebebiyle yayindan kaldirildi

umarim seninde basina bunlar gelmez emegin hic olmaz ellerine emegine saglik tekrardan kali ile ilgili bilgili birilerini gormek 1 sene sonra beni mutlu etti ne yalan soyliyeyim :)

PashaReyiz

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,724
3
------------
Forumdaki En Yararlı Konu Diyebilirim Ellerine Sağlık Hocam Yakın Zamanda Video Çekicektim Gerek Kalmadı Ellerine Kollarına Sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.