Kali linux set tool'u ile trojen oluşturma

metincan09

Üye
6 Ocak 2012
161
0
Bat yerine apk yazsak oluyormu ? Msfvenom ile yaptım en az 40 tane apk ürettim androide yükleyip test ettim aldığım hatalar;
Bazen derin uykuya geçiyor uyandıramadım
Sadece rehberi çekme gibi basit işler yapılıyor mesela anlık görüntü sağlama konusu basarısız sdk gibi bir hata veriyordu çözüm bilen help me ??

LFK

Yeni üye
2 Ara 2019
4
0
KN8sEJ.png

Kali linux set tool'u ile trojen oluşturma

Merhabalar,
Bugün sizlere set tool'u ile trojen oluşturmayı göstericem videolu anlatımdır.
Keyifli izlemeler..

ellerine sağlık ama ben yine bir yerde çuvalladım sanırım :) Herşeyi yaptım ekranı da izledim fakat terminal orada meterpreter vermeyi bıraktı yeni komut denetmiyor terminali de kapatamıyorum ya giderse diye ufak detaylara ihtiyacım var sanırım :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.