Kali Linux Sherlock Hakkında

Lightandqrk

Katılımcı Üye
15 Tem 2022
467
1
176
Merhabalar ben kali linuxe sherlock toolunu indirdim fakat bir sürü saçma sapan sitelerde bakıyor var mı yokmu diye.Ben bu baktığı siteleri düzenleyebilir miyim? İçinde sites diye şeyler var içindede bunlar var
şu tür siteler var bunların ne olduğunu bilen var mı? Veya ben bunları düzenlesem steam instagram discord gibi şeyleri koysam bir şey olur mu?
Galiba tam açıklayamadım o sitelerin ben hepsini silsem istediğim siteleri koysam o sitelerde mi araştırma yapar cevap evet ise nasıl yapıcam?
(Ki zaten dosya kilitli olduğundan içindekileri değiştiremiyorum ondan dolayı istediğim sitelerde araştırma yapmasını istemem gibi bir şey var mı? Veya farklı bir tool)

Son düzenleme:

LydexCoding

Katılımcı Üye
24 May 2024
431
4
140
:)
Merhabalar ben kali linuxe sherlock toolunu indirdim fakat bir sürü saçma sapan sitelerde bakıyor var mı yokmu diye.Ben bu baktığı siteleri düzenleyebilir miyim? İçinde sites diye şeyler var içindede bunlar var
şu tür siteler var bunların ne olduğunu bilen var mı? Veya ben bunları düzenlesem steam instagram discord gibi şeyleri koysam bir şey olur mu?
Galiba tam açıklayamadım o sitelerin ben hepsini silsem istediğim siteleri koysam o sitelerde mi araştırma yapar cevap evet ise nasıl yapıcam?
(Ki zaten dosya kilitli olduğundan içindekileri değiştiremiyorum ondan dolayı istediğim sitelerde araştırma yapmasını istemem gibi bir şey var mı? Veya farklı bir tool)
Sherlock yerine alttaki toolu kullanabilirsin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.