Kali Linux SMS Spam Yapmak

Licht

Katılımcı Üye
7 Kas 2021
450
935
Layer7
Öncelikle Herkese Merhabalar,

Kali Linux'da sms spam yapmak için öncelikle bir sanal makineye veya kendi bilgisayarınızda kurulu olan bir linux işletim sistemi lazım :)

VE BU TOOLUN EN GÜZEL YANI BELEŞ :)

1=)
Github'da bunun gibi birçok tool var ama ben size en kolayını göstereceğim.

2=) Farkı Bir sistem kullanıyorsanız buradan kodları alabilirsiniz ben linux için anlatıyorum. (TBomb)

3=) kurmak için terminale yazılacak kodlar şöyle;

sudo apt install git
git clone GitHub - TheSpeedX/TBomb: This is a SMS And Call Bomber For Linux And Termux

4=) TBomb toolumuza giriş yapmak için şu kodları terminale yazınız;
cd TBomb
bash TBomb.sh

5=) Toolumuza girdikten sonrası çok basit zaten neyin ne olduğu yazıyor.

6=)Giriş yaptıktan sonra 1 kere "Enter"a basın ve size seçenek ekranı gelecek

7=) 1'e basın ve "Enter"a basın zaten yazıyor sms bomb diye

8=)Karşınıza "Enter your country code (Without +):" diye bir yazı gelecek orası size kalmış hangi ülkedeki bir insana yapmak istiyorsanız oranın kodunu yazın Türkiye ise +90 yazın

9=)Karşınıza "
Enter the target number : +90" diye bir yazzı gelin oraya sms yapmak istediğiniz numarayı yazın ÖRNEK:Enter the target number : +90 555 555 55 55

10=) Karşınıza "Enter number of SMS to send (MAX 100)" diye bir yazı gelecek oraya kaç sms atmak istediğinizi yazın max 100 adet yollayabilirsiniz (daha fazla yollamak isterseniz daha profesyonel toollar var bu en kolayı)

11=)Karşınıza "Enter delay time" diye bir yazı gelecek ordan SMSin delay süresini ayarlıyorsunuz

12=)Karşınıza "Enter number of thread" diye bir yazı gelecek oraya 5 yazın

13=)Daha sonra "Enter"a basın ve devam etmek istiyorsanız tekrar "Enter"a basın yapmak istemiyorsanız CTRL+C Basın

14=) Ve bu kadar karşıdaki adama SMS yollamaya başladı arkadaşlarınızı böyle sinir edebilirsiniz soracağınız soru var ise çekinmeden yazın

Eğerki hata alırsanız tor vpn açıp deneyin olmaz ise yardım ederim

Bodyguardhero

Yeni üye
23 Nis 2020
46
6
Öncelikle Herkese Merhabalar,

Kali Linux'da sms spam yapmak için öncelikle bir sanal makineye veya kendi bilgisayarınızda kurulu olan bir linux işletim sistemi lazım :)

VE BU TOOLUN EN GÜZEL YANI BELEŞ :)

1=)
Github'da bunun gibi birçok tool var ama ben size en kolayını göstereceğim.

2=) Farkı Bir sistem kullanıyorsanız buradan kodları alabilirsiniz ben linux için anlatıyorum. (TBomb)

3=) kurmak için terminale yazılacak kodlar şöyle;

sudo apt install git
git clone GitHub - TheSpeedX/TBomb: This is a SMS And Call Bomber For Linux And Termux

4=) TBomb toolumuza giriş yapmak için şu kodları terminale yazınız;
cd TBomb
bash TBomb.sh

5=) Toolumuza girdikten sonrası çok basit zaten neyin ne olduğu yazıyor.

6=)Giriş yaptıktan sonra 1 kere "Enter"a basın ve size seçenek ekranı gelecek

7=) 1'e basın ve "Enter"a basın zaten yazıyor sms bomb diye

8=)Karşınıza "Enter your country code (Without +):" diye bir yazı gelecek orası size kalmış hangi ülkedeki bir insana yapmak istiyorsanız oranın kodunu yazın Türkiye ise +90 yazın

9=)Karşınıza "
Enter the target number : +90" diye bir yazzı gelin oraya sms yapmak istediğiniz numarayı yazın ÖRNEK:Enter the target number : +90 555 555 55 55

10=) Karşınıza "Enter number of SMS to send (MAX 100)" diye bir yazı gelecek oraya kaç sms atmak istediğinizi yazın max 100 adet yollayabilirsiniz (daha fazla yollamak isterseniz daha profesyonel toollar var bu en kolayı)

11=)Karşınıza "Enter delay time" diye bir yazı gelecek ordan SMSin delay süresini ayarlıyorsunuz

12=)Karşınıza "Enter number of thread" diye bir yazı gelecek oraya 5 yazın

13=)Daha sonra "Enter"a basın ve devam etmek istiyorsanız tekrar "Enter"a basın yapmak istemiyorsanız CTRL+C Basın

14=) Ve bu kadar karşıdaki adama SMS yollamaya başladı arkadaşlarınızı böyle sinir edebilirsiniz soracağınız soru var ise çekinmeden yazın

Eğerki hata alırsanız tor vpn açıp deneyin olmaz ise yardım ederim
Kardeşim max 100 sms bile yapsan sadece bir tane gönderiyor başkada göndermiyor, pek etkili yöntem degil buna benzer yöntem varsa yada bu durumun çözümü varsa yardımcı olursan sevinirim.

Licht

Katılımcı Üye
7 Kas 2021
450
935
Layer7
Kardeşim max 100 sms bile yapsan sadece bir tane gönderiyor başkada göndermiyor, pek etkili yöntem degil buna benzer yöntem varsa yada bu durumun çözümü varsa yardımcı olursan sevinirim.
Öncelikle Merhaba

tor ağına bağlanarak denersen gönderir olmaz ise tekrar sorabilirsin

iyi formlar dilerim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.