Kali Linux Temel Pentest Eğitimi | THT Cyber Star League

Slaughter 9

ANKA ONURSAL ÜYE
1 Şub 2015
3,417
12
Turkey
9Ym9Cb.png
DHw0Pr.png

KALI LINUX TEMEL PENTEST EĞİTİMİ

Bu eğitimde Kali Linux işletim sistemi üzerinde bulunan araçlar ile web siteler üzerine temel anlamda nasıl pentest yapılabileceği sadeleştirilmiş bir şekilde teorik olarak anlatılmış olup, anlatım görsellerle desteklenerek uygulamalı hale getirilmiştir.

TttL8Q.png

EĞİTİMDEN GÖRÜNTÜLER

JV5auc.png

0SWsFt.png

qAAQJf.png

TttL8Q.png

EĞİTİM ÖNİZLEME

w3af, tüm web uygulamaları için güvenlik açıklarını belirlemeyi ve
bunlardan yararlanmayı amaçlayan bir Web Uygulaması Saldırı ve Denetim
Aracıdır. W3af çok gelişmiş bir framework olduğu için sayısız zafiyet
tarama özelliği vardır.

EĞİTİM KAZANIMI

Bu eğitim sonunda Kali Linux işletim sistemi üzerinden pentest işlemlerinde kullanılan araçların tanımını, ne işe yaradığını ve uygulama şekillerini temel anlamda öğrenmiş olacaksınız.

TttL8Q.png

EĞİTİME ULAŞMAK İÇİN

Kali Linux Temel Pentest Eğitimi İle İlgili Dosyaya Ulaşmak İçin Tıklayınız (Şifre Özel Olarak İletilecektir)

abraham3131

Yeni üye
30 Ağu 2007
1
0
Merhaba hocam,

Linke tıkladığımda dosya bulunamadı diyor, sanırım zaman aşımına uğramış, linki müsait bir zamanınızda yenileyebilir misiniz?

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,865
770
28
9Ym9Cb.png
DHw0Pr.png

KALI LINUX TEMEL PENTEST EĞİTİMİ

Bu eğitimde Kali Linux işletim sistemi üzerinde bulunan araçlar ile web siteler üzerine temel anlamda nasıl pentest yapılabileceği sadeleştirilmiş bir şekilde teorik olarak anlatılmış olup, anlatım görsellerle desteklenerek uygulamalı hale getirilmiştir.

TttL8Q.png

EĞİTİMDEN GÖRÜNTÜLER

JV5auc.png

0SWsFt.png

qAAQJf.png

TttL8Q.png

EĞİTİM ÖNİZLEME

w3af, tüm web uygulamaları için güvenlik açıklarını belirlemeyi ve
bunlardan yararlanmayı amaçlayan bir Web Uygulaması Saldırı ve Denetim
Aracıdır. W3af çok gelişmiş bir framework olduğu için sayısız zafiyet
tarama özelliği vardır.

EĞİTİM KAZANIMI

Bu eğitim sonunda Kali Linux işletim sistemi üzerinden pentest işlemlerinde kullanılan araçların tanımını, ne işe yaradığını ve uygulama şekillerini temel anlamda öğrenmiş olacaksınız.

TttL8Q.png

EĞİTİME ULAŞMAK İÇİN

Kali Linux Temel Pentest Eğitimi İle İlgili Dosyaya Ulaşmak İçin Tıklayınız (Şifre Özel Olarak İletilecektir)
Ellerine saglik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.