Kali Linux uyumlu adaptör tavsiyesi.

packer.py

Üye
29 Eki 2018
213
13
Kali linux ve monitor mod uyumlu adaptörlerde yeni karnel güncellemeleri ile bazı wifi adaptörleri desteklenmiyor veya ek kurulum isteyebiliyor. Benim önerim Alfa serileridir yurt dışında satılıyor ve biraz pahlı onun dışında tl-wn722n versiyon 1 kali linux ta direkt çalışıyor v2 ve v3 ek kurulum istiyor. Everest Ewn-1400 bir ara kullandığım farklı antenler ve bilgisayar tutturmak için askı bulunduran güzel bir model. Ayrıca 5Ghz de çalışan Alfa AWUS036ACH / AC1200 ve Alfa AWUS1900 / AC1900 modellerine de göz atabilirsiniz. Ayrıca şu an kullandığım Blueway Bt-n9100 modeli hiç fena değil çeşitli toptancılardan ucuza getirilebilinir dual anteni sayesinde uzun mesafelerdeki sinyalleri yakalayabiliyor.

Egec

Üye
19 May 2021
236
67
Kali linux ve monitor mod uyumlu adaptörlerde yeni karnel güncellemeleri ile bazı wifi adaptörleri desteklenmiyor veya ek kurulum isteyebiliyor. Benim önerim Alfa serileridir yurt dışında satılıyor ve biraz pahlı onun dışında tl-wn722n versiyon 1 kali linux ta direkt çalışıyor v2 ve v3 ek kurulum istiyor. Everest Ewn-1400 bir ara kullandığım farklı antenler ve bilgisayar tutturmak için askı bulunduran güzel bir model. Ayrıca 5Ghz de çalışan Alfa AWUS036ACH / AC1200 ve Alfa AWUS1900 / AC1900 modellerine de göz atabilirsiniz. Ayrıca şu an kullandığım Blueway Bt-n9100 modeli hiç fena değil çeşitli toptancılardan ucuza getirilebilinir dual anteni sayesinde uzun mesafelerdeki sinyalleri yakalayabiliyor.
Ucuz adaptör arıyorum ben 60TL lik yokmu? Bütün versionlarda çalışsın yeter ve monitör modu desteklesin.

packer.py

Üye
29 Eki 2018
213
13
Ucuz adaptör arıyorum ben 60TL lik yokmu? Bütün versionlarda çalışsın yeter ve monitör modu desteklesin.

format:webp

ilgili resimdeki wifi adaptörü farklı marka ve modellerde üretiliyor. bazıları monitor modu yok. Bilgisayar ürünleri satan bir yerden monitor modu varmı diye test ederek almanızı öneririm resimdekinin aynısı olmasına bakmanıza gerek yok. en düşük fiyatlı wifi adaptöleridir. (anteni daha bükük olanlarıda mevcut)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.