Kali Linux uyumlu wifi adaptörü arıyorum

18 May 2018
106
1
Selamun Aleyküm arkadaşlar.

Uzun süredir kali için uyumlu adaptör arıyorum (çoğu ürünlerin yorumları çalışmıyor kalide paranız çöpe gider gibi yorumlar atıyor)
Kendi kullandığınız önerebilceğiniz bir adaptör var mı acaba?

Air Raid

Üye
17 Tem 2021
145
39
Selam aleyküm değerli üye :
Bir ürün alırken satıcının yıldızına yorumuna ve önceden satığı ürün yorumlarına bakarsan yardımcı olur
bu ürününe bakabilirsin:
iyi forumlar

Doctordied

Katılımcı Üye
19 Nis 2020
306
199
Selamun Aleyküm arkadaşlar.

Uzun süredir kali için uyumlu adaptör arıyorum (çoğu ürünlerin yorumları çalışmıyor kalide paranız çöpe gider gibi yorumlar atıyor)
Kendi kullandığınız önerebilceğiniz bir adaptör var mı acaba?
Merhaba,
ASUS USB-N14 modelini tercih edebilirsiniz. Kendim kullanıyorum ve memnunum. Şuana kadar bir sıkıntısı çıkmadı. İyi forumlar dilerim.

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,952
1,050
Kayseri
Merhabalar,

herhangi bir adaptör alabillirsiniz. Önemli olan o adaptöre uyumlu sürücüleri kurmaktan geçiyor yoksa üreticiler hemen hemen bütün işletim sistemlerine uygun dış ekipmanlar üretmektedir.

İyi günler dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.