Kali Linux Yanlışıkla GNOME Seçtim ve Kasıyor Xfce Geçmem mi Lazım?

Luci01881

Katılımcı Üye
15 Mar 2022
317
3
228
piheycpi
Selam dostlar ben Luci01881,

Ortalama bir seviye etik hackerım ve bilgisayarıma boot kali kurdum, select software sayfasında xfce seçtiğimi sanıp yanlışıkla gnome seçtim arayüz hoşuma gitti fakat biraz kasıyor fazla göz yormuyor ama dikkat çekiyor mesela hollywood denedim bakalım fazla işlemi kaldırabiliyor mu diye baya kastı xfce geçeyim mi yoksa bunu çözebilecek bir ayar var mı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.