GNU/Linux Kali Linux'da kurarken hata alıyorum.

Guerta

Yeni üye
8 Şub 2019
25
0
Cehennem
İyi forumlar arkadaşlar bugün size aldığım bir sıkıntıdan bahsedeceğim forumda biraz araştırdım fakat bulamadım umarım bilen vardır.
Arkadaşlar ben işletim sistemimi kali linux yapmak istiyorum fakat kurarken cd algılanmıyor dedi ve ben flash'ı bootlayıp yapmıştım. İnternette bi video izledim hata aldığınız sırada flash'ı çekip tekrar takıp devam dediğinde oluyor demişti videoda oldu fakat bende olmadı yine hata verdi ne yapabilirim?​

Guerta

Yeni üye
8 Şub 2019
25
0
Cehennem
Merhabalar,

Rufus ile iso'yu, DD Yansıma olarak yazdırın. ISO yansıması ile yazdırırsanız cd-rom hatası alabilirsiniz.

Hocam Rufus'un hangi sürümünü indirmeliyim son sürümünde dd yansıması çıkmadıda.

Bu videoyu izlemiştim zaten ben orda dedi adam çıkartın takın yaptım olmadı o yüzden sordum.

Dostum donanım olarak biraz bilgim var sanırsam.

Dizüstümü kullanıyorsun masaüstümü.

Masaüstü kullanıyorum hocam.

%1-5 lik bir rahatladı bilgisiyara üstteki videoları deniyorum

Merhabalar,

Aşağıdaki videolara bakınız, yine hata alıyorsanız bilgisayarı formatlayabilirsiniz;

https://www.youtube.com/watch?v=wJl-7vpz3II

https://www.youtube.com/watch?v=DElROXez6tI

teşekkürler hocam ama olumsuz alternatifle birlikte yaptım en fazla %15 düştü hepsi ama ani yükselmeler fln oluyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.