Kali Linux'de Sahte SMS Nasıl Gönderilir? (AsymetryTR)

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,801
1,457
Shibuya

logo.png

B0OFVP.gif

Kali Linux'de Sahte SMS Nasıl Gönderilir? (AsymetryTR)

Bazen hedef kişiye veya herhangi birine mesaj iletmek zorunda kaldığımız durumlarda telefon numaramızın görünmesini istemediğimiz zamanlar oluyor. Bu amaçla kullanılan web siteleri var ancak çoğu işlevini yitirdiği için kullanılmamakta. Ya da şu anda çalışan uygulama/web sitesi Türkiye (+90) numaralarına SMS atmamakta. Bu nedenlerden dolayı alternatif olarak Kali Linux ile kullanacağımız "Asymetry" tercih edilebilir.

Ancak kullanacağımız bu Tool'un günde sadece 1 kez hizmet verdiğini unutmamak gerekiyor. Yani 1 gün içerisinde yalnızca 1 kez SMS atmaya izin vermektedir. Haydi hazırsanız adımlarımıza geçelim!
:)

1. Adım: Kali Linux'u açarak terminale giriyoruz ve aşağıdaki komutu girerek Tool'umuzu indiriyoruz.

Kod:
[B][COLOR="Lime"]git clone https://github.com/Asymetry/AsymetryTR. [/COLOR][/B]

m9b5DO.png

5aE7rL.png

2. Adım: Tool'umuzu indirdikten sonra indirilen konuma gidiyoruz. Benim ana dizine (root) alanına Tool indi. "Cd" komutuyla dizine geçiyoruz. Daha sonra "ls" ile dizinde yer alan klasörleri listeliyoruz. AsymetryTR aracını kullanacağımızdan klasör adını yazarak içerisine giriyoruz ve yine "ls" komutuyla içindeki dosyaları terminalde görüntülüyoruz.

Kod:
[B][COLOR="Yellow"]cd[/COLOR][/B]

Kod:
[B][COLOR="Yellow"]ls[/COLOR][/B]

Kod:
[B][COLOR="Lime"]AsymetryTR.[/COLOR][/B]

Kod:
[B][COLOR="Yellow"]ls[/COLOR][/B]

9TJILM.png

5aE7rL.png

3. Adım: Şimdi Tool'u çalıştıracağız. Fakat Python yüklü değilse "sudo apt-get install python3" yazarak Python'u indiriniz. Daha sonra aşağıdaki komutu girerek aracımızı çalıştırıyoruz.

Kod:
[B][COLOR="Teal"]python3 smsAsymetry.py[/COLOR][/B]

63XfrI.png

5aE7rL.png

4. Adım: Şimdi mesaj göndermek istediğimiz telefon numarasını yazıyoruz. Türkiye ülke kodu +90 olduğu için bununla beraber yazınız ve enter tuşuna basınız. Örneğin, +9055xxxxxxxx

EFH3ye.png

5aE7rL.png

5. Adım: Göndermek istediğimiz mesajı giriyoruz. Tool'un kötü yanından birisi, mesaj içeriğinde URL gönderilmemesi. Bu nedenle fake script kurularak hazırlanmış web siteleri mesaj içeriğinde gönderilemiyor.

10CaWt.png

5aE7rL.png

Ve aşağıda görmüş olacağınız gibi mesajımız 1 Dk gibi bir süre sonra ulaştı. :)

KSnrHr.jpg

Qcoder

Üye
28 Kas 2020
108
1
Peki günlük limit 1 ya ücretsizde. Bunu aşmanın bir yolunu bulan var mı ip değiştirmek işe yaramadı.

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,620
905
ZYZZ
Web Master Yi olarak az da siber güvenlik bilgisi gerek :D az değil baya gerek yani kandırmacalar vs

Qcoder

Üye
28 Kas 2020
108
1
Günlük limiti kaldırmak için bir çözüm yolu aramadım. Çünkü 1 mesaj bana yetiyordu ama yolunu bulursam bilgi veririm.
PHP olarak ayarlayabilsem daha iyi olacak tor vs. denerdim hatta kısalink tarzı yapardım youtube a yönlendirirdi ama yönlendirirken sms atardı. PHP ile yapabilme yolunu bulursanız söyler misiniz? VATANİÇİN

Son düzenleme:

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,801
1,457
Shibuya
Son düzenleme:

EYLL'

Uzman üye
17 May 2019
1,540
188
Hudut
Elinize Sağlık yararlı konu. Peki Sms ler log a Düşüyor mu.
Öyleyse tor , vpn vs. yararlı olur :)

Qcoder

Üye
28 Kas 2020
108
1
Arkadaşlar ben sms gönderimini html olarak denedim post isteğiyle. Şöyle ki bunu konu olarak paylaşmayı düşünüyorum ama bilmenizde fayda var ki denerken sürekli aynı telefon numarasına atmaya çalışmayın 1 numaraya 1 sms gidiyormuş ip değişseniz bile. Ben de işte dediğim gibi bir script hazırlayıp yaptım yarın tht de sunarım. Tabi zararları olabilir çünkü fake sms oldukça inandırıcı bir yol. Sizce paylaşmalı mıyım? VATANİÇİN ustam siz ne diyorsunuz bu konu hakkında?

Dolyetyus

Co Admin
21 Nis 2020
1,205
666
Delft
Peki günlük limit 1 ya ücretsizde. Bunu aşmanın bir yolunu bulan var mı ip değiştirmek işe yaramadı.

Var. Bu program textbelt API'si kullanıyor. Aynı programın yapılışını ben de öncelerden forumda paylaşmıştım.

https://textbelt.com/purchase/ bu siteye girerek mesaj atma hakkınızı 5000'e kadar yükseltebilirsiniz. Yalnız ücretli bu özellik.
Günlük tek mesaj hakkı ise ücretsiz şekilde çalışmaktadır.

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,318
7,706
Arkadaşlar ben sms gönderimini html olarak denedim post isteğiyle. Şöyle ki bunu konu olarak paylaşmayı düşünüyorum ama bilmenizde fayda var ki denerken sürekli aynı telefon numarasına atmaya çalışmayın 1 numaraya 1 sms gidiyormuş ip değişseniz bile. Ben de işte dediğim gibi bir script hazırlayıp yaptım yarın tht de sunarım. Tabi zararları olabilir çünkü fake sms oldukça inandırıcı bir yol. Sizce paylaşmalı mıyım? VATANİÇİN ustam siz ne diyorsunuz bu konu hakkında?

Bence paylaşabilirsin herkese yardımcı olmuş olursun.

Qcoder

Üye
28 Kas 2020
108
1
Peki polisler gelen mesaj numarasından bize ulaşabilir mi? Yani ava giderken avlanmayalim ?
TOR browser ile yapılabiliyor scriptimde tabi bazen robota takılıyor o da ayrı ama TR de polislerin bizi bulma durumu yok mu desen var tabiki ama vpn ile yaptığımız için önce polis textbelt ile iletişime geçmeli sonrasında ordaki log ip yi aldıktan sonra o ip yi hangi vpn şirketinden aldıysak ona gitmeli en son ordan logları aldıktan sonra da o ipnin tt mi turkcell mi her ne ise onu bulup kimlik sorgu yapması lazım biraz uğraştırıcı olur. Ama sonuçta anonimlik yok eğer ulaşmaya çalışsalar ulaşırlar. Forumda pek çok hocamız tarafından paylaşılan vpn ler var log tutmadığı söylenen. Onlar ile anonimlik arttırılabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.