Kali Linuxta VPN açma

Welart

Anka Team Junior
4 Nis 2020
58
6
Merhaba
Kali linuxta nasıl sadece konsol üzerinden VPN açarız onu göstereceğim:giggle:

Bunu eski bir tool kullanarak yapacağız Toolumuzun adı AnonSurf.

Nedir Anonsurf ve Ne yapar ?

Anonsurf, İnternette gezinirken tor ağı üzerinden bağlanarak ip adresimizi gizlememizi ve anonim kalmamızı sağlar. Kullanımı da gayet basittir.

Nasıl yüklerim ve nasıl kullanabilirim ?

Kurulumu gayet basittir adım adım aşşağıdaki yolu izleyerek kurulumu tamamlayabiliriz.

1- git clone GitHub - Und3rf10w/kali-anonsurf: A port of ParrotSec's stealth and anonsurf modules to Kali Linux
2- cd kali-anonsurf
3- sudo ./installer.sh

Başlatmak için ise ;
Sudo anonsurf start

Sonlandırmak için ise ;
Sudo anonsurf stop
.

Kurulumu ve kullanımı bu kadar. Teşekkürler

maxresdefault.jpg

RW

Haftanın Moderatörü
26 Kas 2020
2,564
95
2,092
Resimler ile detaylandırıp daha detaylı bir anlatım sunarsan daha hoş olucaktır.

NMSHacking

Katılımcı Üye
4 Haz 2023
257
2
72
Acık olalım kali linux'un vpn leri acılmıyor her ne kadar Vpn book denemiş olsam'da Windows sistemi üzerinden devam ediniz.
Valla ben yok recall yok telemetry uğraşamam. Kaliyi dualboot kullanıyorum ana makinede internetin config dosyasını ayarlayınca tüm bağlantıları tor üzerinden yapmaya zorluyor.

16 May 2023
203
2
57
23
TÜRKİYE CUMHURİYETİ 🇹🇷
Merhaba

Anonsurf, İnternette gezinirken tor ağı üzerinden bağlanarak ip adresimizi gizlememizi ve anonim kalmamızı sağlar. Kullanımı da gayet basittir.

Kurulumu gayet basittir adım adım aşşağıdaki yolu izleyerek kurulumu tamamlayabiliriz.

1- git clone GitHub - Und3rf10w/kali-anonsurf: A port of ParrotSec's stealth and anonsurf modules to Kali Linux
2- cd kali-anonsurf
3- sudo ./installer.sh

Başlatmak için ise ;
Sudo anonsurf start

Sonlandırmak için ise ;

Sudo anonsurf stop

.

maxresdefault.jpg
Hocam merhaba zaten sanal makinede ip im farklı olmuyormu?? Ne gerek var??

Merhaba

2- cd kali-anonsurf
3- sudo ./installer.sh

Başlatmak için ise ;
Sudo anonsurf start

Sonlandırmak için ise ;

Sudo anonsurf stop

.

maxresdefault.jpg
Eline sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.