Kali Live USB'den Başlatılan Sistemde BusyBox Hatası

Novice writer

Yeni üye
24 Eyl 2023
17
0
Merhabalar THT Ailesi ben Kingston USB ye kali live 2024.?? Sürümünü kurdum bilgisayarım ise monster Abra v12.5 win 11 güvenli ön yüklemeyi falan kapattım kali giriş ekranına yani dosyalar kayıt edilecek mi yoksa geçicimi olacak şeklinde birden fazla seçeneği olan ekrana geldim ve kalıcı olanı seçtim güzel sıkıntısız şekilde devam ettim derken.
BusyBox v1.36.1 (Debian 1:1.36.1-6) built-in shell (ash) Enter 'help' for a list of built-in commands.
(initramfs)
bu şekilde yazı yazan bir ekran geldi youtubda bakmamama rağmen bir dürü vidyo izledim çözemedim büyük ihtimal hepsi ingilizce kaynak olduğu için chat GBT ye sordum ondanda hayır yok

Çözüm
İngilizce kaynak olması seni etkilemez ki yaptıklarını yap sorunun çözülür. Kodlarını aşağıya yazıyorum direkt copy paste yaparsın sorun çözülür
Kod:
fsck /dev/sda1-y
Kod:
reboot

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,661
374
Sydney
İngilizce kaynak olması seni etkilemez ki yaptıklarını yap sorunun çözülür. Kodlarını aşağıya yazıyorum direkt copy paste yaparsın sorun çözülür
Kod:
fsck /dev/sda1-y
Kod:
reboot

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.