Kameradan izleniyormuyum

1453fetih

Uzman üye
31 Ara 2015
1,259
1
Selamun aleykum tht aielsi laptop kullaniyorum 2 monitor var 2/ monitorle oyun oynarken laptobun ustundeki kameradam flash acildi yani isigi izleniyormuyum.format atmaktan biktim onereceginiz saglam programlar varmi.Gorev yoneticisindede gozukmuyor.

Son düzenleme:

HackedChef

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
469
8
Aga o virüs girmişse daha onu program falanla çıkartamazsın en iyisi bi format at sonra hiç bişey indirmeden önce sağlam bi antivirüs indir

iTwe4kz

Uzman üye
3 Eki 2015
1,029
0
Sureklı Yanıyorsa ızlenıyorsun ama bazen yanıp sonebilir kamerada driverlerinden arka planda calısan oyunlardan cakısma olabilir bu dogaldır ama dedıgım gıbı hem sureklı ısık yanıyorsa ve pcınde farklı seylerde hıssedıyorsan kesın yemıssındır ama pcınde farklı seyler hıssetmeyıp ısıkta sureklı yanmıyorsa ozaman problem yok.

karazafer_

Kıdemli Üye
11 Ağu 2009
2,267
4
System32
bende kaspersky var ayrekten ağ bağlatısını da kestim. notebook un kapağını kapatıp açınca kamera ışıgı yanıyor. fn den kapatıyom sonuyor. rat vs. yok tamamen yazılımsal bendeki sorun. kasper kur halleder.

1453fetih

Uzman üye
31 Ara 2015
1,259
1
Astlarım ustlerım gorev yonetıcıne ıce baktım uzakdan bağlantı yok oyun oynarken anlamsızca esc tusuna basıldı bır kere emınım kemdım yapamdım sımdıde mause sol ust tepeye gıttı kendım goturmuyordum +video ızlerken tam ekrandan cıkıp kendısı yaptı combofıx duzeltırmı ısı kamerada bır kere acıldı flash ısıgı yandı o anda tamamen emın oldum.

iTwe4kz

Uzman üye
3 Eki 2015
1,029
0
Astlarım ustlerım gorev yonetıcıne ıce baktım uzakdan bağlantı yok oyun oynarken anlamsızca esc tusuna basıldı bır kere emınım kemdım yapamdım sımdıde mause sol ust tepeye gıttı kendım goturmuyordum +video ızlerken tam ekrandan cıkıp kendısı yaptı combofıx duzeltırmı ısı kamerada bır kere acıldı flash ısıgı yandı o anda tamamen emın oldum.

Kardeşim kurdugun programlar cakısıyordur yoksa simdiye kadar facenide heryerdeki tüm üyeliklerinide calarlardır diye düsünüyorum uykusuzluktan olur böyle seyler ama sen emin olmak istiyorsan formatsız combofix kur o görür işini.

1453fetih

Uzman üye
31 Ara 2015
1,259
1
Kardeşim kurdugun programlar cakısıyordur yoksa simdiye kadar facenide heryerdeki tüm üyeliklerinide calarlardır diye düsünüyorum uykusuzluktan olur böyle seyler ama sen emin olmak istiyorsan formatsız combofix kur o görür işini.

kardesım face kullanmıyorum steam hesabım var ondada csgo var baska hıc bıseyım yok sızden baska combofix win 10 ile uyumlu bıtane atarmısın sana zahmet.

1453fetih

Uzman üye
31 Ara 2015
1,259
1
rat yedırme vıdeosunda gormustum vırus.exe mesela gorev yonetıcısıne yerlestıgı zaman hıc bır sekılde anlasılmıyor yuklenme tarıhı yayımcı hepsını degıstıren bır program var system32 virüs büyük bi ihtimalle.

iTwe4kz

Uzman üye
3 Eki 2015
1,029
0
kardesım face kullanmıyorum steam hesabım var ondada csgo var baska hıc bıseyım yok sızden baska combofix win 10 ile uyumlu bıtane atarmısın sana zahmet.

Kardesım ozaman steam hesabını calardı adam yada turkhackteamdakı hesabını sencede sacma degılmı kendını korkutuyorsun bence bende yenı basladıgımda bır suru program ınıdırınce korkuyordum ama hack programları ındırıyorsun sonucta vırus olacak ıllakı bunlar problem degıl wındows 10 uyumlu combofix varmı bılmıyorum win7 icin varda canını sıkma guzel kardesım bırsey yoktur.

1453fetih

Uzman üye
31 Ara 2015
1,259
1
Kardesım ozaman steam hesabını calardı adam yada turkhackteamdakı hesabını sencede sacma degılmı kendını korkutuyorsun bence bende yenı basladıgımda bır suru program ınıdırınce korkuyordum ama hack programları ındırıyorsun sonucta vırus olacak ıllakı bunlar problem degıl wındows 10 uyumlu combofix varmı bılmıyorum win7 icin varda canını sıkma guzel kardesım bırsey yoktur.

Valla abim senle yarın uzun uzun konusalım mı.öm den

GHOST CLOUD

Kıdemli Üye
25 Haz 2015
2,534
0
ÖTÜKEN
Formata gerek kalmadan bu işi çözebilirsin. Combofix ile veya iyi bir antivirüs ile tarat. Antilogger yükle ve tarat pc yi ardından rat cleaner indir yine tarat en olmadı en son çaban format olsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.